close

Filtry

Zobacz wyniki

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Stany Zjednoczone kawalerów oferty.

Studenci, którzy chcą do dalszego kształcenia i przygotować się do kariery często prowadzić Bachelor of Arts (BA). Programy można znaleźć w szkołach na całym świecie i są zazwyczaj zarobione w około czterech lat.Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie… Czytaj więcej

Studenci, którzy chcą do dalszego kształcenia i przygotować się do kariery często prowadzić Bachelor of Arts (BA). Programy można znaleźć w szkołach na całym świecie i są zazwyczaj zarobione w około czterech lat.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Latrobe jest małe miasto w stanie Pensylwania z szacowanej populacji około 9000. Znany jest domem dla pierwszego banana split, miasto twierdzi również prawa do pierwszego profesjonalnego meczu piłki nożnej. Jest obsługiwany przez kilka szkół i placówek kilka w bliskiej odległości.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Stany Zjednoczone. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Stany Zjednoczone tutaj.

Pokaż mniej
Przeczytaj więcej o studiowaniu w USA
format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
  • Popularne Najnowsze Tytuł
  • Popularne
  • Najnowsze
  • Tytuł
圣文森特学院
Latrobe, Stany Zjednoczone

Program Kryminologia, prawo i społeczeństwo aspiruje do tego, aby być czymś więcej niż tradycyjnym specjalizacją w sprawach karnych.

Program Kryminologia, prawo i społeczeństwo aspiruje do tego, aby być czymś więcej niż tradycyjnym specjalizacją w sprawach karnych. -
BA
Język angielski
Sie 2021
Ośrodek kształcenia