close

Filtry

Zobacz wyniki

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Wielka Brytania kawalerów oferty.

BA oznacza Bachelor of Arts. Ten licencjat mogą być podejmowane w różnych kariery skupia się, i składa się z klas humanistycznych, jak i specjalistycznych kursów, które przygotowują studentów do pracy.Edukacja w Wielkiej Brytanii jest zdecentralizowane dzieje z każdym z krajów Zjednoczonego Królestwa posiadających odrębne systemy pod różnymi rządami: Rząd brytyjski jest odpowi… Czytaj więcej

BA oznacza Bachelor of Arts. Ten licencjat mogą być podejmowane w różnych kariery skupia się, i składa się z klas humanistycznych, jak i specjalistycznych kursów, które przygotowują studentów do pracy.

Edukacja w Wielkiej Brytanii jest zdecentralizowane dzieje z każdym z krajów Zjednoczonego Królestwa posiadających odrębne systemy pod różnymi rządami: Rząd brytyjski jest odpowiedzialny za Anglii i szkocki rząd, rząd walijski i rządem Irlandii Północnej są odpowiedzialne za Szkocji , Walii i Irlandii Północnej, odpowiednio.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Wielka Brytania. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Wielka Brytania tutaj.

Pokaż mniej
Przeczytaj więcej o studiowaniu w Zjednoczonym Królestwie
format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
  • Popularne Najnowsze Tytuł
  • Popularne
  • Najnowsze
  • Tytuł
Moorlands College
Sopley, Wielka Brytania

Stopień teologii stosowanej ma na celu wyposażenie cię w służenie Bogu z uczciwością i pewnością w szeregu różnych środowisk.

Stopień teologii stosowanej ma na celu wyposażenie cię w służenie Bogu z uczciwością i pewnością w szeregu różnych środowisk. -
BA
Sie 2021
Ośrodek kształcenia
 
Moorlands College
Sopley, Wielka Brytania

Nasza teologia stosowana ze stopniem z młodzieżą i pracą społeczną została zaprojektowana, aby dać ci solidne podstawy do budowania twojego życia i służby.

Nasza teologia stosowana ze stopniem z młodzieżą i pracą społeczną została zaprojektowana, aby dać ci solidne podstawy do budowania twojego życia i służby. -
BA
Sie 2021
Ośrodek kształcenia