close

Filtry

Zobacz wyniki

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Bachelor of Arts jest osiągnięciem, które pomaga wyposażyć uczniów do następnego etapu w karierze lub rozwoju edukacyjnego. Licencjat jest warunkiem wstępnym dla absolwenta lub stopniem doktora. Dodatkowo licencjat oferuje studentom kształcenie w ścieżce kariery swojego wyboru. Więc, co jest Bachelor of Arts w zarządzaniu łańcuchem globalnej podaży? Licencjat z naciskiem na zarz… Czytaj więcej

Bachelor of Arts jest osiągnięciem, które pomaga wyposażyć uczniów do następnego etapu w karierze lub rozwoju edukacyjnego. Licencjat jest warunkiem wstępnym dla absolwenta lub stopniem doktora. Dodatkowo licencjat oferuje studentom kształcenie w ścieżce kariery swojego wyboru.

Więc, co jest Bachelor of Arts w zarządzaniu łańcuchem globalnej podaży? Licencjat z naciskiem na zarządzanie łańcuchem dostaw oferuje studentom intensywne szkolenie w wielu rodzajach zarządzania, logistyki i realizacji planów z globalnego punktu widzenia. Na dzisiejszym rynku coraz bardziej międzynarodowego, te programy studiów określone wyposażyć uczniów w narzędzia i umiejętności, których potrzebują, aby być skutecznymi liderami na rynku w łańcuchu dostaw. Kursy, że studenci w tym programie biorą obejmować prawa gospodarczego, teorii zarządzania, logistyki i zarządzania operacji gospodarczych.

Studenci, którzy ukończą Bachelor of Arts w Supply Chain Management Globalny wyposażone są w kompetencji kulturowej, zdecydowanych i pełnych umiejętności podejmowania decyzji, globalnych umiejętności przywódczych i wiedzy w analityce.

Koszt globalnego zarządzania łańcuchem dostaw stopniu zależy od uczelni do uczelni. Docierać do szkół i programów, które Cię interesują, aby dowiedzieć się, ile można oczekiwać, aby zapłacić za czesne, opłaty, książki i tym podobne.

wybory zawodowe dla studentów, którzy posiadają tytuł licencjata w dziedzinie zarządzania globalnym łańcuchem dostaw obejmuje produkcję i planowanie materiałów, w których dana osoba byłaby odpowiedzialna za dokładnego planowania i realizacji odpowiednich przedsięwzięć firmowych. Uczeń może również wybrać karierę jako analityk i menedżer w firmie dystrybucyjnej. Dodatkowo student może być zainteresowany podjęciem pracy jako logistyk do zaakceptowania przez różne firmy lub firm inżynieryjnych.

W sumie, Bachelor of Arts w zarządzaniu łańcuchem dostaw jest globalna wielka inwestycja dla osób, które są dobre ze szczegółami i zainteresowanych ekonomią. Szukaj programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
format_list_bulleted Filtry
GCU - Glasgow School for Business and Society
Glasgow, Wielka Brytania

Dynamiczny

BA
Studia dzienne
3 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami