$close

Filtry

Zobacz wyniki

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Bachelor of Arts (BA) jest licencjat podane do studentów, którzy ukończyli niezbędne kursy. To trwa zwykle od trzech do pięciu lat, student, aby otrzymać tytuł licencjata. Jest wiele tematów głównych w pod parasolem BA, w tym sztuki i nauki. Stopień ten jest albo wykorzystywany jako prekursor zawodowej lub bardziej zaawansowanym stopniu. Co to jest BA w Inżynierii Zarządzania? Progr… Czytaj więcej

Bachelor of Arts (BA) jest licencjat podane do studentów, którzy ukończyli niezbędne kursy. To trwa zwykle od trzech do pięciu lat, student, aby otrzymać tytuł licencjata. Jest wiele tematów głównych w pod parasolem BA, w tym sztuki i nauki. Stopień ten jest albo wykorzystywany jako prekursor zawodowej lub bardziej zaawansowanym stopniu.

Co to jest BA w Inżynierii Zarządzania? Program ten łączy w sobie dwa różne tematy w jeden. Z jednej strony, technika jest badanie różnych systemów, budynków, maszyn i urządzeń. Studenci uczą się projektowania i utrzymania tych różnych rzeczy z doświadczeniem. Zarządzający ma do czynienia z organizacją i kierowanie zespołem ludzi, zazwyczaj w kontekście biznesu. Licencjat w zakresie zarządzania inżynierii daje studentom niezbędną wiedzę, aby skutecznie zarządzać zespołem inżynierów, jak i umiejętności za właściwe inżynierowie sami.

Umiejętności absolwentów pomaga im odnieść sukces inżynierów, menedżerów, lub jedno i drugie. To zazwyczaj prowadzi do udanej kariery. Rynek pracy jest lepsza dla tych z dyplomem, ponieważ posiadają specjalne poziomu wiedzy i wiarygodności.

Czesne różni się od każdej konkretnej uczelni oferuje studia licencjackie w Inżynierii Zarządzania. Wiele instytucji na całym świecie oferują tego stopnia, więc koszty i opłaty zależy od szkoły do ​​wyboru.

Istnieje wiele możliwości kariery dostępne dla tych, którzy studia z tytułem licencjata w dziedzinie zarządzania technicznego. Wiele przejść, aby stać menedżerów inżynierii, którzy nadzorują różnych projektów, zarządzania personelem, tworzenie strategii i utrzymania spójności zespołów. Inni absolwenci często stają naukowcy i programiści. Te kariery mają do czynienia z projektowaniem oryginalnych produktów lub poprawy na ostatnich wynalazków. Naukowcy i deweloperzy są bardzo cenne dla organizacji, które potrzebują kogoś z właściwego wiedzy inżynierskiej.

Zaryzykować i rozważyć zapisanie w programie, aby uzyskać swój licencjat w Inżynierii Zarządzania. Dla tych z napiętym grafiku, opcje online mogą być dostępne. Szukaj w programie i skontaktuj się bezpośrednio biurowej wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza ołowiu.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
Polecane Najnowsze Tytuł
Pitzer College
Claremont, Stany Zjednoczone

Pięcioletni program, oferowany we współpracy z innymi instytucjami, umożliwia studentom uzyskanie tytułu Bachelor of Arts w dziedzinie inżynierii zarządzania od Pitzera oraz B ... +

Pięcioletni program, oferowany we współpracy z innymi instytucjami, umożliwia studentom uzyskanie tytułu Bachelor of Arts w dziedzinie inżynierii zarządzania od Pitzera oraz Bachelor of Science in Engineering z drugiej instytucji. -
BA
Ośrodek kształcenia