Przeczytaj oficjalny opis

BAccHons

Celem tej kwalifikacji jest rozwijanie kompetencji intelektualnych i praktycznych umiejętności w zakresie pozyskiwania, analizy, interpretacji i stosowania rachunkowości, audytu, zarządzania finansowego i podatkowego zasad w zakresie rachunkowości i biznesowych kontekstach na podyplomowego poziomie, a także przygotowuje do kariery w zawodzie księgowego lub dalszej nauki w tej dziedzinie. Student powinien być w stanie wpływać na ich kierowniczych procesów i aplikacji decyzyjnych na podstawie ich wartości zawodowych oraz podstawową wiedzę i zrozumienie zasad rachunkowości, audytu, zarządzania finansowego i podatkowego, w celu oceny wpływu ich w całościowym kontekście zawodu księgowego ,

Warunki przyjęć: Potencjalny student musi posiadać stopień Bachelor of Accounting lub BCOM (Rachunkowość) stopień akredytowane przez Instytut RPA Biegłych Księgowych (SAICA) (nowa KRK poziomie 7 / Old KRK poziomu 6) z ogólnej średniej wynoszącej 55% dla modułów rocznie trzecich i sub-minimum 55% w rachunkowości 300.

Oddział może wymagać ukończenie programu pomostowego powinny studenci nie są zgodne z przepisami dotyczącymi dostępu do określonego modułu. Warunki przyjęć końcowe będzie od czasu do czasu być ustawiony przez dział. Uczniowie mogą powtórzyć program wyróżnieniem raz, pod warunkiem, że uzyskali minimalną średnią dla pierwszej próby, która jest określana przez Departament.

BComHons w księgowości

Celem tej kwalifikacji jest rozwijanie umiejętności intelektualnych i praktycznych w analizie, interpretacji i stosowania zaawansowanej rachunkowości, zarządzania i kontroli i opodatkowania. Program ten przygotowuje studentów do identyfikowania i rozwiązywania zaawansowanej rachunkowości, zarządzania i kontroli i opodatkowania w praktyce. Wreszcie ten program przygotuje studentów do dalszych studiów w zakresie rachunkowości, zarządzania i kontroli i opodatkowania jako nauki.

Warunki przyjęć: Potencjalny student musi być w posiadaniu BCOM lub Advanced Diploma i powinien posiadać odpowiednią wiedzę na temat księgowości, podatków oraz zarządzania i sterowania na poziomie 7 Nowy KRK / Old KRK Poziom 6. Oddział może wymagać ukończenie programu pomostowego powinny studenci nie są zgodne z przepisami dotyczącymi dostępu do specjalistycznej wiedzy modułu w księgowości, podatków oraz Zarządzania i Kontroli. Warunki przyjęć końcowe będzie od czasu do czasu być ustawiony przez dział.

Dane kontaktowe

Pani Nicolene du Plooy
011 559 3059
nicolenedp@uj.ac.za

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 135 więcej kursów w University of Johannesburg »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Luty 2020
Duration
1 tydzień
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Luty 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń

Luty 2020