Read the Official Description

BBA (Bachelors of Business Administration) przyznawany przez: Uniwersytet Anglia Ruskin) lub inne opcje z Wielkiej Brytanii (University of Sunderland / University of Northampton) lub City Vision University z Kansas USA. [12 miesięcy].
Kandydat, który ukończył Poziom 5 Dyplom z Zarządzania Biznesem, może wybrać dowolny z powyższych programów uniwersyteckich w Wielkiej Brytanii lub USA, aby doładować program BBA, podróżując do Wielkiej Brytanii na terenie kampusu uniwersyteckiego lub zdecydować się na wypełnienie go w trybie online za pośrednictwem uniwersyteckiego portalu edukacyjnego.


Ścieżka programowa zapewniona przez Master Education International
BBA (Bachelor of Business Administration) to program studiów licencjackich przeznaczony dla profesjonalistów pracujących w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, który można ukończyć uczęszczając na zajęcia tylko w piątki i w czasie 2-2,5 roku.
Master Education International jest zatwierdzonym ośrodkiem do przeprowadzania kwalifikacji QAULIFI-UK


Krok 2: Dyplom z zarządzania przedsiębiorstwem (poziom 5) przyznany przez QUALIFI-UK [7-9 miesięcy] * [7-10 miesięcy] - całkowite czesne za udział w AED9350, płatne w miesięcznych ratach w wysokości 850 AED.

Krok 3: Ostateczny rok kandydata BBA (licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem) może wybrać doładowanie z którymkolwiek z wymienionych uniwersytetów akredytowanych:

* QUALIFI - UK jest uznawany za organizację nagradzającą przez regulatorów kwalifikacji w Anglii i Walii. Organami regulacyjnymi są Urząd Regulatora Kwalifikacji i Egzaminów (Ofqual) w Anglii i Rząd Walii w Walii. City Vision University ma akredytację i jest uznawany przez Departament Edukacji Stanów Zjednoczonych i Radę Akredytacji Szkolnictwa Wyższego (CHEA) jako uznana w kraju agencja akredytacyjna. City Vision University posiada certyfikat potwierdzający posiadanie przez szkołę pomaturalną MDHE (Missouri Department of Higher Education). Przeniesienie punktów zaliczeniowych Jeśli uważasz, że niektóre z efektów uczenia się kursu zostały już osiągnięte dzięki wcześniejszej nauce, skonsultuj się z kierownikiem kursu i uzyskaj poradę od koordynatora, aby dowiedzieć się, czy możesz złożyć wniosek o akredytację wcześniejszej nauki. część kursu, a może nawet przenieść bezpośrednio do ostatniego roku BBA / BS w Business Administration.

Funkcje programu

 • Conducive Learning Environment
 • Doświadczony Wydział, Ekspert w swojej dziedzinie
 • Dostęp do systemu Online zapewniającego pełne wsparcie
 • Kompletny materiał szkoleniowy dostarczony bez dodatkowych kosztów
 • Sesje w weekendy (tylko piątek)
 • Najbardziej przystępne opłaty
  • płatne w ratach miesięcznych
 • Opcja kontynuacji programu z innych krajów.

Kryteria kwalifikacji

Idealny kandydat z powodzeniem ukończyłby liceum w każdej dyscyplinie. Kandydaci nieposiadający certyfikatu High School, ale z dużym doświadczeniem zawodowym będą również rozpatrywani indywidualnie dla każdego przypadku.

Wymagania rejestracyjne

 • Kopia paszportu
 • Zdjęcie w rozmiarze paszportu
 • Kopia Kwalifikacji akademickiej (najwyższa)
Program taught in:
Język angielski
Master Education International - Dubai / Sharjah
Last updated March 10, 2018
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
2 lat
Zaoczne
Cena
- AED 850 za / miesiąc dla poziomu 4
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline