BBA - opcja podwójnego stopnia - szwajcarski stopień

GBSB Global Business School

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

BBA - opcja podwójnego stopnia - szwajcarski stopień

GBSB Global Business School

Dlaczego tak wiele osób decyduje się na studia Bachelor of Business Administration nad stopni licencjata w innych dziedzinach? Odpowiedź na to pytanie można zapewne znaleźć w ostatnich zmian w gospodarce światowej i rosnącego poziomu globalizacji branż.

Cleary, pod wpływem globalnych zmian, postrzeganie podstawowych zasad biznesowych stopniowo przekształcenia. W firmie, w ogóle, jest narażona na globalizację, duże korporacje nie potrzebują tylko dobrego menedżera z podstawowej wiedzy - co szukasz jest wykwalifikowanych i utalentowanych ekspertów z szerokiej bazy wiedzy, która jest w stanie wykonać równie skutecznie różnych pozycjach. Bachelor of Business Administration jest niezbędna dla tych, których celem jest zarówno do tworzenia karierę w ogólnych stanowisk roboczych lub stworzyć swój własny biznes w jakiejkolwiek formie.

BBA w Barcelonie, jeden z najlepszych ośrodkach biznesowych i najbardziej innowacyjnych miast na świecie, jest doskonałą okazją, by położyć solidny fundament of Business Administration w połączeniu z umiejętnościami i dogłębnej wiedzy na temat możliwych dziedzin specjalizacji. Pomyślne ukończenie studiów licencjackich w GBSB Global Business School gwarantuje, że masz rozwinięte umiejętności zawodowe i osobiste niezbędne do pracy w administracji biznesowej, prowadzone przez wysoko wykwalifikowanych profesorów z dużym doświadczeniem w różnych dziedzinach, w tym globalnym zarządzaniu, marketingu , Rozwój biznesu, prawo, przedsiębiorczość i inne. Ponadto BBA Barcelona jest najlepszym wyborem dla osób zainteresowanych zrównoważonym rozwoju biznesu. Poprzez połączenie koncepcji "zielonego" rozwoju z etycznymi wymiarami międzynarodowego biznesu, GBSB Global Business School stworzyło i wdrożyło innowacyjne podejście do studiowania biznesu.

Opcja podwójnego stopnia przy współpracy Uniwersytetu Swiss UMEF

GBSB Global Business School we współpracy z szwajcarskim uniwersytetem UMEF oferuje specjalny dyplom licencjata, w ramach którego studenci będą mieli okazję uzyskać dwa stopnie licencjackie z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem. Szwajcarski UMEF University of Geneva, Szwajcaria, oferuje swoim studentom sześć głównych kampusów w różnych częściach świata, up-to-date urządzeń do zarządzania, komputer, prawa i nauk politycznych, zróżnicowanym kulturowo personel składający się z ponad 100 wykładowców z różnych krajów i jest idealnym miejscem do odkrywania międzynarodowego świata biznesu.

Dyplom podwójnego licencjata obejmuje trzy lata studiów BBA w Hiszpanii w GBSB Global Business School, a następnie ostatni rok studiów w Genewie w Szwajcarii i daje dużą szansę na uzyskanie dwóch stopni europejskich i zdobycie doświadczenia w nauce w dwóch oddzielnych środowiskach międzynarodowych. Studia w dwóch różnych miastach, w dwóch różnych krajach, w ramach jednego programu BBA stanowi ogromny potencjał dla tworzenia sieci i nawiązywanie kontaktów ze studentami i profesorami na całym świecie dla przyszłej kariery biznesowej.

Między innymi, stopień Dual Studia w Hiszpanii i Szwajcarii łączy unikalne cechy z obu krajów oraz zapewnia możliwości rozwoju zawodowego, których nie można znaleźć gdzie indziej. Niefrasobliwe i przyjazny Barcelona, ​​jest jednym z najbardziej turystycznych miejsc na świecie, oferuje zrelaksowany styl życia i środowisko prawdziwie międzynarodową. Jednak, jako gospodarz na Mobile World Congress i innych ważnych wydarzeń technologicznych i biznesowych śródziemnomorskim miasta to nie tylko plaże i nocne życie - biznes jest istotnym elementem kultury miasta. Z drugiej strony, Genewa, drugim najbardziej zaludnionym miastem-w Szwajcarii i centrum finansowego i globalnej dyplomacji, gospodarze największą liczbę organizacji międzynarodowych na świecie, w tym WTO, ONZ i Siedziba Czerwonego Krzyża.

Środowisko międzynarodowe pozytywnie wpływa na edukację dostarczaną przez szwajcarski Uniwersytet UMEF, ponieważ większość ich profesorów, a także kilku profesorów GBSB Global Business School, mają doświadczenie w pracy w wymienionych wyżej organizacjach. Decydując się na studia stopnia podwójny licencjata w Barcelonie i Genewie jest doskonałą okazją do zapoznania się trwałego i etycznego zarządzania przedsiębiorstwem globalnym wraz z zwiększając swoją wiedzę ogólną biznesowe i doskonalenie umiejętności zawodowych.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Otwarta rekrutacja
Duration
Czas trwania
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
9,900 EUR
na rok
Locations
Hiszpania - Barcelona, Catalonia
Data rozpoczęcia : Otwarta rekrutacja
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Otwarta rekrutacja
Hiszpania - Barcelona, Catalonia
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą