BBA in International Hotel Management

NHTV Breda University of Applied Sciences

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

BBA in International Hotel Management

NHTV Breda University of Applied Sciences

Czy możesz zamienić pobyt w hotelu w niezapomniane wrażenia? Czy przekraczasz oczekiwania swoich gości? Czy łączysz doskonałą obsługę, zrównoważony rozwój i maksymalizację zysków? Sektor hotelarski to przede wszystkim przewidywanie oczekiwań i życzeń gości. Jeśli chcesz coś zmienić, ten program jest idealny dla Ciebie!

W NHTV Breda możesz zapisać się na angielski program licencjacki International Management Hotel . Za 3 lub 4 lata staniesz się profesjonalistą w branży hotelarsko-gastronomicznej. Po ukończeniu studiów będziecie gotowi, by poświęcić więcej uwagi swojemu profesjonalizmowi, kreatywności i innowacyjnym pomysłom.

Program studiów

Regularna ścieżka tego programu trwa 4 lata. Jednak w zależności od Twojego wcześniejszego poziomu edukacji dostępnych jest kilka szybkich ścieżek.

Każdy rok akademicki składa się z 2 semestrów. Każdy semestr oferuje połączenie zajęć językowych i kursów, takich jak finanse, rachunkowość, ekonomia, marketing, zachowania organizacyjne, prawo gospodarcze

Obok tego

Oprócz regularnego programu, dowiesz się, o co chodzi w zarządzaniu hotelem w naszym wewnętrznym zakładzie szkoleniowym Sibelicious. Oprócz tego, weźmiesz również udział w Programie Zarządzania Rozwojem z działaniami, które ewoluują wokół rozwoju umiejętności osobistych i zawodowych.

Ponieważ program International Hotel Management przygotowuje Cię do międzynarodowej kariery, będziesz miał wiele okazji, aby zdobyć międzynarodowe doświadczenie, takie jak studytrips i staż zagraniczny. Ponadto będziesz mieć możliwość wzięcia udziału w programie wymiany.

Twoja kariera w branży hotelarsko-gastronomicznej

Jako menedżer ds. Gościnności nadzorujesz działalność organizacji działającej 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku. Nasi absolwenci pracują na całym świecie, w całym spektrum branży hotelarskiej, na przykład w hotelach, ośrodkach wypoczynkowych, firmach wycieczkowych, firmach cateringowych lub salach konferencyjnych.

Dlaczego warto studiować zarządzanie NHTV w NHTV Breda?

 • Spersonalizowany coaching
 • Doświadczanie różnych aspektów działalności za pośrednictwem szkolnej firmy szkoleniowej Sibelicious
 • Nauczanie zorientowane na praktykę poprzez ścisłą współpracę z przemysłem
 • 85% naszych absolwentów jest (bardzo) zadowolonych z tego programu. 85% poleciłoby to rodzinie i przyjaciołom (źródło: monitor HBO)
 • Międzynarodowa klasa, około 15% studentów zagranicznych
 • Zyskasz to, co najlepsze, dzięki naszemu Programowi Rozwoju Zarządzania
 • Utalentowani uczniowie mogą zostać wybrani do wzięcia udziału w klasie Hilton
 • Miejsce kreatywności, innowacji i przedsiębiorczości
 • 3 międzynarodowe wyjazdy studyjne

Zaszeregowanie

Co roku Elsevier Weekly publikuje suplement z rankingiem programów nauczania wykładanych na uniwersytetach nauk stosowanych na podstawie ocen studentów. Biorąc pod uwagę, ile programów studiów odnotowuje ponadprzeciętne wyniki, ustalane są wyniki dla uniwersytetów nauk stosowanych.

W tym procesie dokonuje się rozróżnienia pomiędzy dużymi, średnimi i specjalistycznymi uniwersytetami nauk stosowanych ze względu na obiektywne porównanie. Według Elsevier, NHTV to najlepsze specjalistyczne uniwersytety nauk stosowanych. International Hotel Management zakończył z wynikiem 6,7 na 10.

Wymagania wstępne dla studentów zagranicznych

Odpowiednik holenderskich dyplomów wyższej szkoły średniej (havo) lub poziomu przeduniwersyteckiego (vwo) jest zazwyczaj wymagany, aby zapisać się na program studiów w NHTV Breda University of Applied Sciences .

Proszę znaleźć swój poziom wykształcenia na liście nie-holenderskich dyplomów w porównaniu z holenderskim systemem edukacyjnym.

Po otrzymaniu zgłoszenia NHTV poinformuje cię, czy spełniasz wymagania edukacyjne. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości NHTV będzie oceniać twój dyplom przez Nuffic (Holenderska Organizacja Współpracy Międzynarodowej w Szkolnictwie Wyższym) w celu uzyskania porady.

Test języka angielskiego jako języka obcego

Jako międzynarodowy kandydat będziesz również zobowiązany do wykazania wystarczających wyników jednego z tych testów:

 • CAE (Cambridge Advanced Certificate) lub CPE (Certificate of Proficiency in English)
 • Test IELTS (minimalny ogólny wynik zespołu 6.0 i minimalny wynik 6,0 w przypadku mówienia)
 • Test TOEFL (minimalny wynik 80 oparta na Internecie i minimalna liczba subskursowa wynosząca 20 w przypadku mówienia)

Zwolnienia z egzaminu z języka angielskiego

Nie musisz przesyłać wyników testu z języka angielskiego, aby móc wziąć udział w programie anglojęzycznym, jeśli:

 • jesteś holenderskim absolwentem havo lub vwo
 • językiem nauczania w szkole średniej lub na uniwersytecie, do którego uczęszczałeś lub uczęszczasz, jest angielski w ojczystym kraju anglojęzycznym (tj. w jednym z następujących krajów: Australia, Kanada (bez Quebecu), Irlandia, Nowa Zelandia, Wielka Brytania lub Stany Zjednoczone Ameryki)
 • uzyskałeś dyplom, który znajduje się na liście dyplomów zebranych przez Nuffic, a jednym z twoich egzaminów był język angielski.
Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski


Ostatnia aktualizacja February 1, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
3 - 4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
2,060 EUR
Studenci z UE. 9 693 EUR dla studentów spoza UE.
Locations
Niderlandy - Breda, North Brabant
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Niderlandy - Breda, North Brabant
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą