Przeczytaj oficjalny opis

Czy możesz zamienić pobyt w hotelu w niezapomniane wrażenia? Czy łączysz doskonałą obsługę, zrównoważony rozwój i maksymalizację zysków? Jeśli chcesz coś zmienić, ten program jest dla Ciebie!

W gościnności wszystko, co najważniejsze, jest dla gości. Jak reagujesz na indywidualizację społeczeństwa i jak radzisz sobie z coraz bardziej krytycznym klientem? Nauczysz się w naszym programie zarządzania hotelami. Po ukończeniu studiów będziesz gotowy, aby poświęcić więcej uwagi swojemu profesjonalizmowi, kreatywności i innowacyjnym pomysłom.

Przegląd badań

W ciągu czterech lat nauczysz się, jak rozwijać wszechstronny menedżer hotelu. Gdzie znajdziesz wymarzoną pracę? Myślcie dobrze, myślcie wszędzie, ponieważ nasi studenci pracują na całym świecie. Ale najpierw wszystko. Musisz się rozwijać, aby się tam dostać. Pomożemy Ci nauczyć się rzeczy, które musisz znać, doskonalić swoje umiejętności i oferować szkolenia w miejscu pracy. Dzięki naszemu programowi zapewnimy wszystko, czego potrzebujesz, aby uzyskać swoją przyszłą pracę!

1 rok

Dwa moduły pierwszego roku oferowane są naprzemiennie.

Znając podstawy działalności hotelarskiej. Ten moduł jest wprowadzeniem do systemów zarządzania operacjami i zarządzania w organizacjach zarządzających hotelarstwem, w połączeniu z praktycznym szkoleniem w firmie szkoleniowej Sibelicious.

Zrozumienie branży zarządzania hotelarstwem. Dowiesz się, jak radzić sobie z podstawami finansów, ekonomii, marketingu, prawa biznesowego

Kompetencje wyniesione z tych modułów zebrane są pod koniec roku w ostatecznym projekcie. W małej grupie studentów stworzysz prototyp "lobby przyszłości"!

Rok 2/3 Faza główna I

Rok 2 składa się w sumie z 3 modułów, z których drugi i trzeci są oferowane naprzemiennie.

Rozwijanie ludzi i organizacji
Przyjrzyj się behawioralnym aspektom pracy z ludźmi w organizacjach. (Kursy: zachowanie OGA, prawo gospodarcze

Zarządzanie wydajnością biznesową i innowacjami
Dowiedz się, jak radzić sobie z relacjami z klientami, marketingiem usług i strategiami cenowymi. (Kursy: rachunkowość, zarządzanie operacyjne, systemy informacji zarządczej i marketing)

Odkrywanie międzynarodowego przemysłu hotelarskiego
W tym 5-miesięcznym praktycznym stażu doświadczysz życia i pracy w prawdziwym życiu, transgranicznego środowiska gościnności za granicą.
Praktyczne umieszczenie

Aby zapewnić wszystkim uczniom możliwość odwiedzania ich przez nadzorującego wykładowcę i zgodnie z wytycznymi bezpieczeństwa BHP w Breda University of Applied Sciences , przestrzega się polityki klastrów geograficznych, a miejsca docelowe znajdują się w następujących krajach i regionach:

Belgia Francja Niemcy Hiszpania

* Należy pamiętać, że te miejsca docelowe mogą ulec zmianie z powodu nieprzewidzianych okoliczności.

Rok 3

Tworzenie doskonałości w zarządzaniu hotelarstwem
Głównym celem tego modułu jest zarządzanie strategiczne. Analizuje korporacyjne strategiczne możliwości organizacji i zachęca do integracji na poziomie strategicznym tego, czego nauczyliście się na poprzednich kursach, w oparciu o zdolności badawcze.

Rok 4

W ostatnim roku wybierasz spersonalizowany kontekst, w którym wykonasz swoją pracę licencjacką i masz możliwość uzupełnienia spersonalizowanego komponentu programowego (np. Nieletni, staż pracy, raport doradczy, biznesplan). Pod nadzorem osobistego trenera, będziesz pracował nad końcową tezą, którą będziesz bronić pod koniec roku.

Badanie obciążenia i coachingu

Obciążenie badaniem
Obciążenie badaniem różni się w zależności od tematu, ale spędzasz w szkole średnio 32 godziny w tygodniu. Oznacza to następujące wykłady, pracę nad projektami i zadaniami oraz przygotowanie do ocen. Podczas praktycznych tygodniowych operacji będziesz pracował w pełnym wymiarze godzin w gastronomii, kuchni, restauracji lub za przyjęciem naszej szkoły.

Coaching naukowy
Podczas swoich lat w Hotel Management będziesz uczestniczyć w Programie Rozwoju Zarządzania. Tutaj tworzysz osobisty plan rozwoju (PDP). Dokument ten charakteryzuje się dynamiczną i zmieniającą się treścią, która wraz z wynikami będzie punktem wyjścia w spotkaniach z Twoim Studium Coach. Twój trener będzie monitorował twoje postępy i rozwój w trakcie akademickich doświadczeń i pomoże ci uzyskać z siebie to, co najlepsze.

Doradca studencki
Doradca szkolny udziela informacji, porad i wskazówek dotyczących wyborów edukacyjnych i zawodowych, warunków studiowania i stypendiów studenckich. Jest to również osoba, do której należy się zwrócić, jeśli chcesz omówić problemy osobiste, które mogą mieć wpływ na twoje życie jako studenta.

Warunki przyjęć

W przypadku tego programu wymogi przyjęcia są następujące:

Odpowiednik holenderskich dyplomów wyższej szkoły średniej (havo) lub poziomu przeduniwersyteckiego (vwo) jest zazwyczaj wymagany, aby zapisać się na program studiów w Breda University of Applied Sciences .

Proszę znaleźć swój poziom wykształcenia na liście nie-holenderskich dyplomów w porównaniu z holenderskim systemem edukacyjnym.

Po otrzymaniu zgłoszenia poinformujemy Cię, jeśli spełnisz wymagania edukacyjne. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości nasz dyplom zostanie oceniony przez Nuffic (Holenderska Organizacja Współpracy Międzynarodowej w Szkolnictwie Wyższym) w celu uzyskania porady.

Test języka angielskiego jako języka obcego

Będziesz również zobowiązany do wykazania wystarczających wyników jednego z tych testów:

  • CAE (Cambridge Advanced Certificate) lub CPE (Certificate of Proficiency in English)
  • Test IELTS (minimalny ogólny wynik zespołu 6.0 i minimalny wynik 6,0 w przypadku mówienia)
  • Test TOEFL (minimalny wynik 80 oparta na Internecie i minimalna liczba subskursowa wynosząca 20 w przypadku mówienia)

Zwolnienia z egzaminu z języka angielskiego

Nie musisz przesyłać wyników testu z języka angielskiego, aby móc wziąć udział w programie anglojęzycznym, jeśli:

  • jesteś holenderskim absolwentem havo lub vwo
  • językiem nauczania w szkole średniej lub na uniwersytecie, do którego uczęszczałeś lub uczęszczasz, jest angielski w ojczystym kraju anglojęzycznym (tj. w jednym z następujących krajów: Australia, Kanada (bez Quebecu), Irlandia, Nowa Zelandia, Wielka Brytania lub Stany Zjednoczone Ameryki)
  • uzyskałeś dyplom, który znajduje się na liście dyplomów zebranych przez Nuffic, a jednym z twoich egzaminów był język angielski.

3-letni utwór

Jeśli twój dyplom ukończenia szkoły średniej jest porównywalny z holenderskim dyplomem vwo, możesz kwalifikować się do przyjęcia na trzyletnią ścieżkę.

Po twoim kawalerskim

Jako menedżer ds. Gościnności nadzorujesz działalność organizacji działającej 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku. Nasi absolwenci pracują na całym świecie, w całym spektrum branży hotelarskiej, na przykład w hotelach, ośrodkach wypoczynkowych, firmach wycieczkowych, firmach cateringowych lub salach konferencyjnych.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 10 więcej kursów w Breda University of Applied Sciences »

Ostatnia aktualizacja December 23, 2018
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2, 2019
Duration
3 - 4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
2,083 EUR
opłata ustawowa studentów z UE. Studenci pierwszego roku płacą 1 041 EUR. 9,777 EUR dla studentów spoza UE.
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Wrześ. 2, 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Wrześ. 2, 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa