Czy jesteś prawdziwym entuzjastą ludzi i umiejętności zarządzania? Czy chcesz stworzyć środowisko, które jest dobre dla klientów i pracowników? Facility Management może być dla Ciebie!

Spędzamy dużą część naszego życia w miejscach publicznych. Pomyśl o centrach handlowych, szkołach i firmach, dla których pracujemy. Kierownik zakładu zapewnia, że obiekty w tych pomieszczeniach spełniają wszystkie wymagania, aby klienci czuli się komfortowo, a pracownicy produktywnie. Jako kierownik zakładu jesteś inspirującym liderem i partnerem sparingowym na poziomie strategicznym.

Przegląd badań

W ciągu czterech lat nauczysz się, jak rozwijać wszechstronny Facility Manager. Gdzie znajdziesz wymarzoną pracę? Myślcie dobrze, myślcie wszędzie, ponieważ nasi studenci pracują na całym świecie. Ale najpierw wszystko. Musisz się rozwijać, aby się tam dostać. Pomożemy Ci nauczyć się rzeczy, które musisz znać, doskonalić swoje umiejętności i oferować szkolenia w miejscu pracy. Dzięki naszemu programowi zapewnimy wszystko, czego potrzebujesz, aby uzyskać swoją przyszłą pracę!

1 rok

Dwa moduły pierwszego roku oferowane są naprzemiennie.

Znając podstawy operacji kredytowych. Ten moduł stanowi wprowadzenie do zarządzania operacyjnego i systemów informacji zarządczej w organizacjach zarządzania obiektami, w połączeniu z praktycznym szkoleniem w firmie szkoleniowej Sibelicious. Będziesz pracować w kilku punktach, takich jak catering, punkt obsługi, pomieszczenie magazynowe, restauracja i kuchnia. Organizujesz, przygotowujesz i zapewniasz obsługę prawdziwym klientom, którzy przychodzą codziennie na lunch, obiad, spotkanie lub kongres. Oprócz tego poznasz podstawowe zasady reagowania kryzysowego.

Zrozumienie branży zarządzania infrastrukturą. Dowiesz się, jak radzić sobie z podstawami finansów, ekonomii, marketingu, prawa biznesowego

Kompetencje wyniesione z tych modułów zebrane są pod koniec roku w ostatecznym projekcie. W małej grupie studentów stworzysz prototyp lub odnowisz środowisko obiektu.

Rok 2 i Rok 3 (faza główna I)

Rok 2 i 3 składa się w sumie z 3 modułów, z których drugi i trzeci są oferowane naprzemiennie.

Rozwijanie ludzi i organizacji
Przyjrzyj się behawioralnym aspektom pracy z ludźmi w organizacjach. (Kursy: zachowanie OGA, prawo gospodarcze

Zarządzanie wydajnością biznesową i innowacjami
Dowiedz się, jak radzić sobie z relacjami z klientami, marketingiem usług i strategiami cenowymi. (Kursy: rachunkowość, zarządzanie operacyjne, systemy informacji zarządczej i marketing)

Odkrywanie międzynarodowego przemysłu budowlanego

W trakcie tego 5-miesięcznego praktycznego stażu doświadczysz życia i pracy w realnym, transgranicznym środowisku placówek za granicą.

Rok 3 (faza główna II)

Tworzenie doskonałości w zarządzaniu budynkami. Głównym celem tego modułu jest zarządzanie strategiczne. Analizuje korporacyjne strategiczne możliwości organizacji i zachęca do integracji na poziomie strategicznym tego, czego nauczyliście się na poprzednich kursach, w oparciu o zdolności badawcze.

Rok 4

Użytkownik wybiera spersonalizowany kontekst, w którym będzie wykonywał pracę licencjacką i ma możliwość uzupełnienia spersonalizowanego komponentu programowego (np. Nieletniego, praktyki zawodowej, raportu doradczego, biznesplanu). Pod nadzorem osobistego trenera, będziesz pracował nad końcową tezą, którą będziesz bronić pod koniec roku.

Badanie obciążenia i coachingu

Obciążenie badaniem
Obciążenie badaniem różni się w zależności od tematu, ale spędzasz w szkole średnio 32 godziny w tygodniu. Oznacza to następujące wykłady, pracę nad projektami i zadaniami oraz przygotowanie do ocen. Podczas praktycznych tygodni "Żywność i napoje" będziesz pracował w pełnym wymiarze czasu w kuchni, restauracji lub za przyjęciem naszej szkoły.

Coaching naukowy
W trakcie swojej pracy w International Facility Management stworzysz portfolio. Twój trener karier uczniowskich pomaga ci ocenić to portfolio. Spodziewamy się profesjonalnej, zorientowanej na usługi postawy. Będziesz oceniany w tych aspektach przez cały okres studiów.

Doradca studencki

Doradca szkolny udziela informacji, porad i wskazówek dotyczących wyborów edukacyjnych i zawodowych, warunków studiowania i stypendiów studenckich. Jest to również osoba, do której należy się zwrócić, jeśli chcesz omówić problemy osobiste, które mogą mieć wpływ na twoje życie jako studenta.

Warunki przyjęć

W przypadku tego programu wymogi przyjęcia są następujące:

Odpowiednik holenderskich dyplomów wyższej szkoły średniej (havo) lub poziomu przeduniwersyteckiego (vwo) jest zazwyczaj wymagany, aby zapisać się na program studiów w Breda University of Applied Sciences .

Proszę znaleźć swój poziom wykształcenia na liście nie-holenderskich dyplomów w porównaniu z holenderskim systemem edukacyjnym.

Po otrzymaniu zgłoszenia poinformujemy Cię, jeśli spełnisz wymagania edukacyjne. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości nasz dyplom zostanie oceniony przez Nuffic (Holenderska Organizacja Współpracy Międzynarodowej w Szkolnictwie Wyższym) w celu uzyskania porady.

Test języka angielskiego jako języka obcego

Będziesz również zobowiązany do wykazania wystarczających wyników jednego z tych testów:

  • CAE (Cambridge Advanced Certificate) lub CPE (Certificate of Proficiency in English)
  • Test IELTS (minimalny ogólny wynik zespołu 6.0 i minimalny wynik 6,0 w przypadku mówienia)
  • Test TOEFL (minimalny wynik 80 oparta na Internecie i minimalna liczba subskursowa wynosząca 20 w przypadku mówienia)

Zwolnienia z egzaminu z języka angielskiego

Nie musisz przesyłać wyników testu z języka angielskiego, aby móc wziąć udział w programie anglojęzycznym, jeśli:

  • jesteś holenderskim absolwentem havo lub vwo
  • językiem nauczania w szkole średniej lub na uniwersytecie, do którego uczęszczałeś lub uczęszczasz, jest angielski w ojczystym kraju anglojęzycznym (tj. w jednym z następujących krajów: Australia, Kanada (bez Quebecu), Irlandia, Nowa Zelandia, Wielka Brytania lub Stany Zjednoczone Ameryki)
  • uzyskałeś dyplom, który znajduje się na liście dyplomów zebranych przez Nuffic, a jednym z twoich egzaminów był język angielski.

3-letni utwór

Jeśli twój dyplom ukończenia szkoły średniej jest porównywalny z holenderskim dyplomem vwo, możesz kwalifikować się do przyjęcia na trzyletnią ścieżkę.

Po twoim kawalerskim

Po przestudiowaniu International Facility Management będziesz przygotowany do pracy w różnych zawodach związanych z zakładem, w domu lub za granicą.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 10 więcej kursów w Breda University of Applied Sciences »

Ostatnia aktualizacja April 16, 2019
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2, 2019
Duration
3 - 4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
2,083 EUR
opłata ustawowa studentów z UE. Studenci pierwszego roku płacą 1 041 EUR. 9,777 EUR dla studentów spoza UE.
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2, 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2, 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa