BBA w biznesie międzynarodowym (3 akredytacje)

Informacje ogólne

Opis programu

Ten najnowocześniejszy program daje solidne podstawy dla przyszłej międzynarodowej kariery biznesowej.

Opracowany przez ekspertów stopień ten zapewnia globalną wizję biznesu, szczegółową wiedzę na temat wszystkich aspektów zarządzania przedsiębiorstwem i niezbędne umiejętności niezbędne do odniesienia sukcesu na rynkach międzynarodowych. Zapoznasz się z aktualnymi wyzwaniami i możliwościami w międzynarodowym biznesie, doceniając wpływ cyfryzacji i problemów związanych ze zrównoważonym rozwojem.

Program zapewnia silne umiejętności analityczne, strategiczne i przywódcze oraz uczy, jak skutecznie negocjować. Rozwiniesz umiejętność rozpoznawania możliwości biznesowych, analizowania ich i skutecznego zarządzania projektami na rynkach międzynarodowych.

Ta specjalizacja przygotowuje absolwentów do ekscytujących karier menedżerskich w międzynarodowych korporacjach, różnych branżach, firmach konsultingowych, dużych korporacjach i organizacjach międzynarodowych.

Zatrudnialność: Nasz licencjat łączy doskonałość akademicką, umiejętności praktyczne, technologię i zdolność do zatrudnienia. Nasze innowacyjne podejście do studiów obejmuje przykłady branżowe, dyskusje, studia przypadków, projekty, pracę grupową i naszą platformę cyfrową.

Wydział: Dowiesz się od międzynarodowego wydziału, który jest ekspertem branżowym, przedsiębiorcą i wyższą menedżerką wybranymi z całego świata, aby zapewnić doskonałość edukacyjną.

Fakty i Liczby

 • Długość: 3 lata
 • Potrójna akredytacja: ACBSP, IACBE, EDUQUA
 • Tytuł przyznany: Bachelor of Business Administration (ze specjalizacją w biznesie międzynarodowym)
 • 41 kursów: w tym szeroki zakres przedmiotów
 • Tryb nauki: stacjonarny
 • Małe klasy: 20 uczniów
 • Język: kursy prowadzone w języku angielskim.
 • 2 wloty rocznie w październiku i marcu.
 • więcej

O Uniwersytecie IFM, Genewa Szwajcaria

Założony w 1971 r. IFM University - Institute of Finance and Management jest akredytowaną szkołą biznesu w sercu Genewy w Szwajcarii. Korzystamy z półwiecznej wiedzy specjalistycznej w zakresie edukacji i wyjątkowej wiedzy biznesowej, która kładzie główny nacisk na zdolność do zatrudnienia.

Nasz najnowocześniejszy program został opracowany przez naszych ekspertów przy udziale lidera biznesu, aby zapewnić karierze absolwentów prawdziwą przewagę konkurencyjną. Nasza pasja do innowacji znajduje odzwierciedlenie w naszym unikalnym stylu nauczania, łączącym doskonałość akademicką, umiejętności praktyczne i technologię. Uznano doskonałość IFM w edukacji biznesowej, a IFM czerpie korzyści z wysokiej reputacji wśród osób rekrutujących. > więcej

Co mówią nasi absolwenci

„Międzynarodowe otoczenie IFM było z pewnością dla mnie główną pozytywną stroną. Nadal mam doskonały kontakt z niektórymi z moich kolegów z całego świata, poszerzając możliwości biznesowe o osoby, z którymi faktycznie studiowałem ”.
Angelika Burovski, dyrektor generalny ELAN, Macedonia

„IFM jest bardzo wyjątkowy pod względem społecznym i akademickim. Bardzo niewiele uniwersytetów jest w stanie zapewnić niezapomniane i udane doświadczenie, które zaoferowało mi IFM. ”
Abdul Mazin, prezes, HauteCarat LLC, Chicago, USA

„IFM zapewnia możliwość poznania doskonałych profesorów i zbudowania sieci podczas studiów w sercu Genewy. Poleciłbym to każdemu studentowi, który szuka dobrego programu akademickiego. ”
Michel Khattar, starszy prywatny bankier, Audi Bank, Szwajcaria


Warunki przyjęcia

 • Formularz wniosku
 • 300-400 słów list motywacyjny
 • Dyplom ukończenia szkoły średniej, matura, poziomy A, Maturite lub równoważny
 • Kopie akademickich transkrypcji i certyfikatów (w języku angielskim)
 • Dla osób, dla których angielski nie jest językiem ojczystym, przedstaw dowód znajomości języka angielskiego
 • List polecający ze szkoły lub jednego z profesorów (jeśli to możliwe)
 • Kopię Twojej strony z paszportem (dowodem tożsamości)
 • Jedna najnowsza kolorowa fotografia w formacie paszportowym, w formacie JPEG (z Ciebie)
 • Bezzwrotna opłata za wniosek w wysokości 150 CHF / EUR
 • więcej
Ostatnia aktualizacja Sie 2020

Informacje o uczelni

Established in 1971, IFM University is an accredited business school located in the heart of Geneva, Switzerland. IFM’s excellence in business education, innovative approach, business expertise, cutti ... Czytaj więcej

Established in 1971, IFM University is an accredited business school located in the heart of Geneva, Switzerland. IFM’s excellence in business education, innovative approach, business expertise, cutting-edge curriculum, unique teaching style and focus on employability are recognized by 3 major accreditation bodies, rankings and one innovation award. Pokaż mniej