BBA w międzynarodowym zarządzaniu logistycznym

NHTV Breda University of Applied Sciences

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

BBA w międzynarodowym zarządzaniu logistycznym

NHTV Breda University of Applied Sciences

Czy chcesz, aby iPady trafiły na półki sklepowe na czas? Czy uniemożliwiasz szpitalom posiadanie długich list oczekujących? Czy jesteś odpowiedzialny za przepływ gości na lotnisku? Wszystko jest możliwe! Po ukończeniu studiów staniesz się filarem organizującym optymalną komunikację i inteligentną organizację procesów logistycznych.

Zostaniesz przeszkolony na stanowisko kierownika ds. Logistyki w ciągu 3 lub 4 lat. Ten program licencjata koncentruje się na aspektach finansowo-ekonomicznych i marketingu procesów logistycznych. Jeśli interesują Cię techniczne aspekty przechowywania i transportu towarów, program licencjacki International Logistics Engineering prawdopodobnie lepiej by Ci odpowiadał.

Program studiów

Ten program koncentruje się na uczeniu się opartym na kompetencjach. Oznacza to, że zdobędziesz wiedzę, umiejętności i postawę wymaganą w przyszłej karierze. Umiejętności współpracy, komunikacji i organizacji to kluczowe składniki, dlatego często będziesz pracować nad prawdziwymi projektami wspólnie z innymi uczniami. Dokładniej mówiąc, jeden z projektów nauczy Cię, jak zorganizować zakład produkcyjny, a także wszystko, co związane z dostarczaniem towarów klientom.

Czy chciałbyś dowiedzieć się więcej o tej branży?

Nasza strona internetowa Shaping Society mówi o tym wszystkim! Od pracy nad rozwojem przestrzennym po innowacyjne miasta w celu ich utrzymania. I od projektowania znośnych miejsc po rozwiązywanie problemów logistycznych. W skrócie: wszystko, co jest ważne dla naszych studentów, absolwentów i wykładowców!

Zaplanuj rozkład

W pierwszym i drugim roku ukończycie projekty, kursy, szkolenia i sesje coachingowe. Dowiesz się, jak planować i organizować procesy produkcyjne, transportowe i magazynowe. Zakończysz te dwa lata projektem branżowym dotyczącym transportu i dystrybucji. W trzecim roku przeprowadzasz dwie praktyki zawodowe, obie na okres trzech miesięcy, na przykład w firmie produkcyjnej lub hurtowej. W drugiej części tego roku pogłębisz swoją wiedzę teoretyczną.

W czwartym roku wybierzesz na przykład niewielki łańcuch dostaw lub zarządzanie zmianą. Dodatkowo pracujesz nad projektem ukończenia studiów dla międzynarodowej firmy w Holandii lub za granicą, gdzie językiem biznesowym jest angielski.

Twoja kariera w branży logistycznej

Po zakończeniu tego programu będziesz ekspertem w łączeniu procesów logistycznych, przepływów towarów i komunikacji. Najprawdopodobniej zaczniesz od stanowiska młodszego lub asystenta i będziesz mógł awansować na stanowisko kierownicze. Możesz rozpocząć swoją karierę, na przykład jako analityk logistyczny, planista, konsultant ICT, menedżer zakupów, menedżer łańcucha dostaw lub kierownik projektu. Firmy transportowe, firmy produkcyjne, wielonarodowe i wiele innych organizacji zawsze szukają talentów logistycznych.

Większość absolwentów rozpocznie pracę na stanowiskach młodszych lub asystentach i awansuje na stanowiska kierownicze.

Dlaczego warto studiować logistykę w NHTV Breda

 • Wysoka pozycja w Keuzegidach HBO
 • 86% absolwentów jest (bardzo) zadowolonych z tego programu. 83% poleciłoby to przyjaciołom i krewnym (źródło: HBO-Monitor)
 • Interakcja z przemysłem, budowanie znaczących partnerstw edukacyjnych w branży
 • Staże i projekty dyplomowe we współpracy z międzynarodowymi firmami, takimi jak Samsung, DB Schenker, UPS i APL Logistics
 • Międzynarodowa klasa, ok. 50% studentów zagranicznych i 12 narodowości
 • Możliwość przeniesienia do rocznego programu magisterskiego, takiego jak logistyka

Wymagania wstępne dla studentów zagranicznych

Odpowiednik holenderskich dyplomów wyższej szkoły średniej (havo) lub poziomu przeduniwersyteckiego (vwo) jest zazwyczaj wymagany, aby zapisać się na program studiów w NHTV Breda University of Applied Sciences .

Po otrzymaniu zgłoszenia NHTV poinformuje cię, czy spełniasz wymagania edukacyjne. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości NHTV będzie oceniać twój dyplom przez Nuffic (Holenderska Organizacja Współpracy Międzynarodowej w Szkolnictwie Wyższym) w celu uzyskania porady.

Test języka angielskiego jako języka obcego

Jako międzynarodowy kandydat będziesz również zobowiązany do wykazania wystarczających wyników jednego z tych testów:

 • CAE (Cambridge Advanced Certificate) lub CPE (Certificate of Proficiency in English)
 • Test IELTS (minimalny ogólny wynik zespołu 6.0 i minimalny wynik 6,0 w przypadku mówienia)
 • Test TOEFL (minimalny wynik 80 oparta na Internecie i minimalna liczba subskursowa wynosząca 20 w przypadku mówienia)

Zwolnienia z egzaminu z języka angielskiego

Nie musisz przesyłać wyników testu z języka angielskiego, aby móc wziąć udział w programie anglojęzycznym, jeśli:

 • jesteś holenderskim absolwentem havo lub vwo
 • językiem nauczania w szkole średniej lub na uniwersytecie, do którego uczęszczałeś lub uczęszczasz, jest angielski w ojczystym kraju anglojęzycznym (tj. w jednym z następujących krajów: Australia, Kanada (bez Quebecu), Irlandia, Nowa Zelandia, Wielka Brytania lub Stany Zjednoczone Ameryki)
 • uzyskałeś dyplom, który znajduje się na liście dyplomów zebranych przez Nuffic, a jednym z twoich egzaminów był język angielski.
Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski


Ostatnia aktualizacja February 10, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
3 - 4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
2,060 EUR
Studenci z UE. 9 693 EUR dla studentów spoza UE.
Locations
Niderlandy - Breda, North Brabant
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Niderlandy - Breda, North Brabant
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą