BBA w zarządzaniu zrównoważonym rozwojem

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 2
Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej uczelni

Opis programu

Celem programu BBA in Sustainability Management jest zapewnienie dogłębnej wiedzy teoretycznej z zakresu administracji biznesowej. Pod koniec programu będziesz w stanie zrozumieć wyzwania, przed którymi stoją menedżerowie w dzisiejszym globalnym biznesie.

Nauczysz się strategicznie włączać zrównoważone praktyki do działalności każdej firmy, aby zapewnić dodatkową przewagę konkurencyjną wymaganą w dzisiejszym złożonym środowisku biznesowym. Uczniowie są narażeni na rzeczywiste operacje biznesowe dzięki regularnej interakcji ze światem biznesu i korporacji.

Będziesz rozwijać umiejętności przywódcze i międzykulturowe i będziesz mieć styczność z praktycznym doświadczeniem podczas obozów doświadczalnych, wycieczek terenowych i wizyt w organizacjach międzynarodowych pod ścisłym nadzorem ekspertów.

Metodologia nauczania jest w przeważającej mierze interaktywna w oparciu o odgrywanie ról i dyskusje na temat przypadków i filmów wideo. Będziesz pracować nad projektami biznesowymi z wiodącymi menedżerami w organizacjach i będziesz zapraszany na prezentacje firmowe i konferencje. Zasoby online i elektroniczne platformy komunikacyjne są wykorzystywane do umożliwienia klas bez użycia papieru.

Organizacja programu:

Treść: 33 moduły, w tym obozy eksperymentalne i symulacje biznesowe.

9 wyspecjalizowanych modułów i projektów we współpracy z menedżerami.

Doświadczenie programu:

Jako student studiów licencjackich będziesz narażony na rzeczywiste operacje biznesowe dzięki regularnej interakcji ze społecznością biznesową i światem korporacyjnym.

Daty rozpoczęcia: luty i wrzesień.

Obozy doświadczalne

Nasze eksperymentalne obozy z całego świata pomogą zwiększyć świadomość zrównoważonego życia i pozwolą ci opracować praktyczne rozwiązania problemów środowiskowych.

GNH (Gross National Happiness) - Bhutan

Dowiedz się więcej o wyjątkowym spojrzeniu Bhutana na zrównoważony rozwój i holistyczne szczęście, podziwiając jednocześnie krajobraz tego wyjątkowego kraju.

Ekoturystyka - Islandia

Wykłady na temat rosnącego trendu ekoturystyki w kraju i wizyt u wiodących operatorów turystycznych, aby dowiedzieć się, jak Islandia prowadzi dziś zrównoważoną turystykę.

Ochrona przyrody - Kostaryka

Odkryj przyrodę z pierwszej ręki na Kostaryce i dowiedz się, jak ten bujny kraj Ameryki Środkowej codziennie walczy z kwestiami ochrony przyrody.


Wymagania dotyczące programu licencjackiego:

Nasza uczelnia przyjmuje wnioski od studentów, którzy pomyślnie ukończyli maturę międzynarodową z wynikiem minimum 30 lub dyplomem ukończenia szkoły średniej lub dowolnym wykształceniem średnim w akredytowanej instytucji z minimalnym GPA 2,5. Studenci z końcowymi ocenami niższymi niż IB 30 lub GPA 2.5 mogą zostać przyjęci na okres próbny w zależności od wyników na przedmiot.

 • Opłata za zgłoszenie w wysokości 150 CHF.
 • Kserokopia ważnego paszportu lub dowodu tożsamości.
 • Kopia dyplomu ukończenia szkoły średniej z oficjalnymi transkryptami (jeśli nie oryginalnie w języku angielskim).
 • CV / CV wskazujące zarówno pełne wykształcenie, jak i doświadczenie zawodowe w odwrotnej kolejności chronologicznej.
 • List motywacyjny wskazujący, dlaczego chcesz studiować w Szwajcarii w Sustainability Management School .
 • Jeśli nie jesteś rodzimym użytkownikiem języka angielskiego lub nie spędziłeś ostatnich 3 lat w szkole języka angielskiego.
 • Dwa zdjęcia paszportowe.

Opłata całkowita (kampus w Szwajcarii)

 • Rok 1: 33 200 CHF
 • Rok 2: 33200 CHF
 • Rok 3: 33200 CHF

Opłata całkowita (kampus we Włoszech)

 • Rok 1: 17 400 €
 • Rok 2: 17 400 €
 • Rok 3: 17 400 EUR

Masz szansę otrzymać stypendium, wchodząc w nasze różne konkursy: href = "http://sumas.ch/scholarships/

Ostatnia aktualizacja Paź 2020

Informacje o uczelni

The aim of the SUMAS is to educate socially responsible global decision makers of the future who will make a real difference in the world. Its purpose is to deliver an innovative mix of sound business ... Czytaj więcej

The aim of the SUMAS is to educate socially responsible global decision makers of the future who will make a real difference in the world. Its purpose is to deliver an innovative mix of sound business knowledge and a deep understanding of sustainable development. Pokaż mniej
Gruczoł , Szwajcaria online , Mediolan + 2 Więcej Mniej