Filter
Administracja biznesu
Afganistan Kabul Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Afganistan kawalerów oferty.

BBA lub Bachelor of Business Administration, jest osiągnięciem akademicki obdarzył tych, którzy skutecznie zakończyć około trzy lub cztery lata zajęć w danej dyscypliny związane z biznesem. BBAS często zwiększają możliwości kariery i potencjalne zyski.

Afganistan (co dosłownie oznacza Krainę Afghan) jest górzysty śródlądowych państwo położone w Azji Środkowej. Ma historię i kulturę, która sięga ponad 5000 lat.

Kabul to starożytne miasto, nieustannie walczyli przez wszystkich wielkich imperiów regionu i religii. Znany w starożytności jako Kabura później przemianowany Parapamisidae przez bactrian Greków, którzy budowali miasto tutaj. Kabul stał się miastem w czasach buddyjska Kushan z Indian Hindusów i muzułmanów z arabskich ekspansji ze wschodu.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Afganistan. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Afganistan tutaj.

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

American University of Afghanistan

Department of Business zapewnia studentom teorii i koncepcji związanych z międzynarodowym, światowej klasy praktyk biznesowych.Dział dąży do studentów, którzy będą ... [+]

Bachelor of Business Administration

&nbsp

Department of Business zapewnia studentom teorii i koncepcji związanych z międzynarodowym, światowej klasy praktyk biznesowych. Dział dąży do studentów, którzy będą konkurencyjne w firmach krajowych i międzynarodowych, a którzy mogą z powodzeniem kontynuować studia na poziomie podyplomowym.

Cele, program, i metodyki nauczania na wydziale mają na celu przekazanie studentom

&nbsp

1) solidny fundament w odpowiednich dziedzinach wiedzy na szczeblu międzynarodowym najlepszych praktyk;

2) szczegółowe wprowadzenie w jednej dyscyplinie (rachunkowość, finanse, czy zarządzanie); ... [-]

Afganistan Kabul
May 2019
W pełnym wymiarze godzin
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku