BACHELORSTUDIES

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Argentyna kawalerów oferty.

Bachelor of Business Administration (BBA) jest osiągnięciem akademicki prezentujący zakończenie student 's różnych kursów biznesowych. W ciągu czterech lat studiów student odbywa zajęcia w zakresie działalności gospodarczej, w tym te odnoszące się do określonego stężenia.

Argentyna ma wspaniały wieloetnicznym, wielokulturowym populacji i jest uroczy i przyjazny kraj dla studentów decyduje się studiować za granicą. Jakość dziedzinie edukacji jest nie do przebicia, a także bardzo przystępne. Argentyna jest jednym z World 's najwyższych wskaźników analfabetyzmu i pomieszczeń mieszkalnych dla wielu znanych artystów, uczonych, pisarzy i naukowców. Niektóre z nich można znaleźć nauczanie w wielu najlepszych uniwersytetów.

Buenos Aires jest domem dla kluczowych literackich postaci. Może to być na skutek wielu miejskich instytucji prywatnych i publicznych edukacyjnych takich Salvador University oraz University of Buenos Aires.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Argentyna. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Argentyna tutaj.

Wyniki wyszukiwania Filter

Bachelor of Business Administration

EAN - Escuela Argentina de Negocios
BBA
<
Studia dzienne
<
3&nbsp;-&nbsp;4 lat(a)
Spanish (Argentina)
Ośrodek kształcenia

Absolwenci Business Administration EAN są w stanie uczestniczyć w formułowaniu i interpretacji ogólnych wytycznych określonych przez polityki i strategii organizacji. Będą one ...

Czytaj więcej

Stopnia w administracji biznesu

Instituto Universitario Escuela Argentina De Negocios
BBA
<
Studia dzienne
<
4 lat(a)
Język hiszpański
Ośrodek kształcenia

Prawidłowe zarządzanie organizacje mogą zapewnić im skuteczności i efektywności w osiąganiu określonych strategii, elastyczność i innowacyjność w celu dostosowania się do zmia ...

Czytaj więcej