BACHELORSTUDIES

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Argentyna kawalerów oferty.

BBA jest skrótem Bachelor of Business Administration, która jest stopień zdobył po około czterech latach intensywnych badań w dziedzinach dotyczących działalności gospodarczej i handlu. Niektóre różnice pomiędzy programami BBA należy się spodziewać.

Argentyna jest sercem szkolnictwa wyższego, zwłaszcza z ich badań programu nauczania zorientowanych. To pozwoliło studentom uzyskać praktyczną wiedzę i umiejętności, ale także zwiększoną praktyczne zastosowanie wiedzy. To pomogło uczonych dać rozwiązania problemów kraju.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Argentyna. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Argentyna tutaj.

Wyniki wyszukiwania Filter

Bachelor of Business Administration

EAN - Escuela Argentina de Negocios
BBA
<
Studia dzienne
<
3&nbsp;-&nbsp;4 lat(a)
Spanish (Argentina)
Ośrodek kształcenia

Absolwenci Business Administration EAN są w stanie uczestniczyć w formułowaniu i interpretacji ogólnych wytycznych określonych przez polityki i strategii organizacji. Będą one ...

Czytaj więcej

Stopnia w administracji biznesu

Instituto Universitario Escuela Argentina De Negocios
BBA
<
Studia dzienne
<
4 lat(a)
Język hiszpański
Ośrodek kształcenia

Prawidłowe zarządzanie organizacje mogą zapewnić im skuteczności i efektywności w osiąganiu określonych strategii, elastyczność i innowacyjność w celu dostosowania się do zmia ...

Czytaj więcej