Szukaj tutaj dyplom licencjacki uniwersytetów, szkół wyższych i szkół biznesu w Australia.

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Australia kawalerów oferty.

Magisterskie

W celu osiągnięcia Bachelor of Business Administration (BBA), trzeba zazwyczaj zapisać się na badania w pełnym wymiarze czterech lat i skoncentrować się na konkretnej dziedzinie biznesu lub handlu. Kursy ogólne odnoszące się do aktu gospodarczej jako podstawy programów BBA stopnia.

Australia ma wyższe wykształcenie subsydiowanego dla studentów realizujących z licencjackich stopni. Dają one również pożyczki i dotacje na stanowisko doktorantów. Wyższa learning zaczyna szczeblu licencjackim stopni do stopnia doktora przyznawanego w każdej dziedzinie nauki.

Queensland jest domem dla wielu uniwersytetów Australii. Największe i najwyższej pozycji w rankingu uczelni na świecie, takich jak University of Queensland i James Cook University działa w tym obszarze.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Australia. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Australia tutaj.

Czytaj więcej

Licencjat W Administracji Biznesowej

Southern Cross University
Online Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 3 - 6 lat January 2019 Australia Bilinga + 2 więcej

Bachelor of Business Administration daje studentom możliwość zdobycia wszechstronnego zrozumienia zarządzania i praktyki zawodowej, a także możliwość specjalizacji w wielu dyscyplinach branżowych. [+]

Bachelor of Business Administration daje studentom możliwość zdobycia wszechstronnego zrozumienia zarządzania i praktyki zawodowej, a także możliwość specjalizacji w wielu dyscyplinach branżowych. Studenci mają swobodę w określaniu struktury swojego badania. Mogą zdobyć praktyczne doświadczenie dzięki stażowi, który liczy się jako dwie jednostki w kierunku ich stopnia lub studiują jednostki do wyboru z całej oferty studiów licencjackich na Uniwersytecie w celu poszerzenia ich wiedzy na temat innych dyscyplin.

Możliwości zawodoweW zakresie zarządzania administracyjnego w ramach organizacji prywatnych i rządowych, zarządzania zasobami ludzkimi, marketingu, międzynarodowego biznesu i zarządzania.Uwaga: Studenci, którzy chcą uzyskać profesjonalną akredytację w zakresie rachunkowości powinni studiować licencjat z rachunkowości.Profesjonalne uznanie... [-]