Szukaj tutaj dyplom licencjacki uniwersytetów, szkół wyższych i szkół biznesu w Bangladesz.

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Bangladesz kawalerów oferty.

Magisterskie

BBA lub Bachelor of Business Administration, jest oznaczenie akademicki obdarzył studentów, którzy ukończyli około czterech lat w pełnym wymiarze zajęć w biznesie i handlu, związanych z programem. BBAS są znane zwiększenia możliwości rozwoju kariery.

Bangladesz jest jednym z krajów o starej, ale jakość systemu szkolnictwa wyższego. W kraju 50 ośrodki szkolnictwa wyższego publicznych i ponad 100 prywatnych instytucji. To nie tylko włączony wyższe wykształcenie, aby były dostępne, ale również zwiększyło poziom jakości.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Bangladesz. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Bangladesz tutaj.

Czytaj więcej

Licencjat z administracji biznesu

Canadian University of Bangladesh
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2019 Bangladesz Dhaka

Na poziomie licencjackim, Szkoła oferuje Bachelor of Business Administration (BBA), program czteroletni która przygotowuje studentów do programu Excel w trudnych warunkach gospodarczych lub wyższych studiów akademickich. [+]

School of Business ma na celu stworzenie wysokiej jakości absolwentów, którzy będą w stanie postawić się w rankingu najlepszych stanowisk w firmach lokalnych i globalnych. Szkoła oferuje zarówno programów magisterskich licencjackich i POST.

Na poziomie licencjackim, oferty szkolne Bachelor of Business Administration (BBA), Program na cztery lata, który przygotowuje studentów do programu Excel w trudnych warunkach gospodarczych lub wyższych studiów akademickich. School of Business łączy w sobie najlepsze praktyki ze środowisk akademickich i przemysłu do i dąży do nadania im współczesnych praktyk biznesowych dla swoich absolwentów.

WARUNKI PRZYJĘĆ Minimum GPA 2,5 zarówno w SSC i HSC badań lub równorzędny, Lub co najmniej jeden GPA 2,00, ale łączny GPA 6.00 w SSC i HSC, Albo O'Level w 5 osób z minimum GPA 2,50 & A'Level w 2 osób z minimum GPA 2,00 (a = 5, b = 4, c = 3, D = 2, E = 1) Lub średnia 450 znaki spośród 800 w GED z pięciu przedmiotów (Bellow 410 na dowolny temat nie jest dozwolone) Lub Synowie / córki bojowników o wolność, o łącznej GPA 5.00 w SSC i HSC. Struktura programu ... [-]