Szukaj tutaj dyplom licencjacki uniwersytetów, szkół wyższych i szkół biznesu w Chiny.

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Chiny kawalerów oferty.

Magisterskie

BBA lub Bachelor of Business Administration, jest oznaczenie akademicki obdarzył studentów, którzy ukończyli około czterech lat w pełnym wymiarze zajęć w biznesie i handlu, związanych z programem. BBAS są znane zwiększenia możliwości rozwoju kariery.

China stara się promować rozwój uniwersytetów pierwszej klasy. China "gospodarka s jest już świat 's drugim największym i wciąż rośnie. Przeżywanie jej kultury i zrozumienia jej wzrostu rynku będzie zwiększyć swoją karierę.

Edukacja w tym mieście staje się coraz międzynarodowej. Studenci z różnych części świata, wylądował w tym mieście w poszukiwaniu wyższych w różnych instytucjach zawodowych dostępnych. To zmieniło się oblicze miasta-choć pozytywnie.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Chiny. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Chiny tutaj.

Czytaj więcej

Bachelor Of Business Administration

Xidian University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2018 Chiny Xi'an

Trening zawodowy ma na celu przeszkolenie zarówno zdolność i integralności, solidne podstawy zawodowe, dobre badania i praktykę, z silnym poczuciem profesjonalizmu, odpowiedzialności i ducha współpracy i promowanie przyjaznych dla wymiany i współpracy między Chinami a jego kraju przyjmującego, systemu nadrzędnego teoria zarządzania i sposób, w stanie przedsiębiorstw przemysłowych i handlowych, instytucji finansowych, zarządzania personelem wysokim poziomie instytutów badawczych i instytucji rządowych. [+]

西安电子科技大学 Bachelor of Business Administration w języku angielskimProfil zawodowy

西安电子科技大学 Zarządzania i Ekonomiki edukację rozpoczął w 1980 roku, po 30 latach budowy i rozwoju, ekonomii i zarządzania w poprzek dwóch dyscyplin, ze stosunkowo dużą siłą nauczania, istniejącego personelu w wysokości 80% z z doktorska i magistra. Master of Business Administration w prowincji Shaanxi (MBA) Szkoły 西安电子科技大学 punktów dydaktycznych znajdują się również w tej uczelni. Od 2008 roku uczelnia oferuje magistra w programach szkoleniowych angielskich. Oprócz kursów językowych projektu Wszystkie kursy są prowadzone w języku angielskim. Rozprawa w języku angielskim z respondentem również zakończona.... [-]