Filter
Administracja biznesu
Europie Typ studiów: Wszystkie Tempo: Zaoczne

Bachelor of Business Administration (BBA) stopnia jest przyznawane studentom, którzy ukończyli cztery w pełnym wymiarze czasu studiów roku kurs na uniwersytecie. Przedmiotem koncentracji badanych w tym stopniu związane są ze światem handlu i biznesu.

Program uczy studentów o energii ze sposobów, w których spełnione są świecie potrzeba i zapotrzebowanie na moc. Studia mogą skupić się na jednym konkretnym zasobem lub pokrycie rozwój rozwiązań alternatywnych. Zrównoważone źródła mogą być badane, jak również.

Europe, jeden z world 's siedmiu kontynentach, jest zazwyczaj znany jako wysuniętym półwyspie Eurazji. Drugi najmniejszy kontynent, z 10.180.000 (km2), że zebrano obszar 50 krajów.

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

1 Wyniki z Studia energetyczne, Europie

University of Nicosia

Zdobądź wiedzę specjalistyczną w zakresie administracji biznesowej oraz w jednej z następujących koncentracji: Zarządzanie ropą naftową i gazem; Przedsiębiorczość i innow ... [+]

. Czas trwania (lata): 4Przyznane kwalifikacje: Bachelor of Business AdministrationPoziom kwalifikacji: licencjat (pierwszy cykl)Język instrukcji: angielskiTryb studiów: stacjonarny lub niestacjonarny. Niektóre kursy są oferowane w oparciu o e-learning.Minimalne punkty ECTS: 240Profil programuZdobądź wiedzę specjalistyczną w zakresie administracji biznesowej oraz w jednej z następujących koncentracji: Zarządzanie ropą naftową i gazem; Przedsiębiorczość i innowacje; Finanse i ekonomia; Zarządzanie zasobami ludzkimi; Systemy informacyjne i media społecznościowe; Zarządzanie; Komunikacja marketingowa; Publiczna administracja; i nieruchomości.Wykazać się znajomością procesów biznesowych i umiejętnością oceny atrakcyjności branży, identyfikować zagrożenia i możliwości prowadzenia działalności gospodarczej w środowisku globalnymWybierz i zastosuj odpowiednie ilościowe lub jakościowe metodologie do analizy problemów i wykorzystaj nowoczesne narzędzia technologiczne i analityczne niezbędne do wspierania procesu decyzyjnego w organizacjach.Rozwijanie umiejętności przywódczych i organizacyjnych w zakresie komunikowania wizji, inspirowania pracowników oraz promowania innowacji i zmian.Identyfikuj i oceniaj kwestie etyczne oraz komunikuj uzasadnione rozwiązania w sytuacjach praktycznych.Wykazać się biegłością w komunikacji i rozwijać umiejętności pracy zespołowej.Aby zapewnić studentom ogólną wiedzę w zakresie zarządzania energią, ropą i gazem.Aby przygotować przyszłe kadry kierowniczej i menedżerów biznesowych na powstającą ropę naftowąAby wyposażyć uczniów w teoretyczną i praktyczną wiedzę, umiejętności badawcze i analityczne oraz zrozumienie procesów biznesowych i zarządzania koniecznych do rozwoju kariery w branży naftowejPerspektywy rozwoju kariery... [-]
Cypr Nikozja
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku