Szukaj tutaj dyplom licencjacki uniwersytetów, szkół wyższych i szkół biznesu w Finlandia.

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Finlandia kawalerów oferty.

Magisterskie

Student zdobywa tytuł Bachelor of Business Administration (BBA) stopnia po ukończeniu niezbędnych badań odnoszących się do biznesu i handlu. To zwykle trwa cztery lata w pełnym wymiarze czasu rejestracji zarobić tego typu stopnia.

Finlandia, oficjalnie Republika Finlandii, jest Nordic kraj położony w Fennoskandyjskie regionie Europy Północnej.

Kotka jest ważnym miastem portowym u ujścia rzeki Kymi w Finlandii. Znajduje się na wybrzeżu Zatoki Fińskiej. Posiada ponad 50.000 mieszkańców.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Finlandia. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Finlandia tutaj.

Czytaj więcej

Bachelor Of Business Administration - Biznes Międzynarodowy

Kymenlaakso University of Applied Sciences
Stacjonarne 7 semestry August 2018 Finlandia Kouvola Kotka Mikkeli + 1 więcej

Zakres studiów jest 210 cr, a czas trwania badań wynosi 3,5 lat.Językiem nauczania jest język angielski [+]

Bachelor of Business Administration - International Business

&nbsp

Zakres studiów jest 210 cr, a czas trwania badań wynosi 3,5 lat.

Językiem nauczania jest język angielski.

&nbsp

Specjalności:

Marketing międzynarodowy International Trade

&nbsp

Badania rozpoczną się jesienią 2012, czterdzieści miejsc studenckich dostępne w Kouvola.

&nbsp

&nbsp

Zajmując trudnych kariery w międzynarodowym biznesie

&nbsp

Międzynarodowej Bachelor Degree biznesowego Program ma na celu wyposażenie absolwentów w wiedzę, umiejętności i zrozumienie w trudnych pozycjach wymaganych w zakresie rozwijającej Międzynarodowego Marketingu i Handlu Zagranicznego. On również dąży do produkcji absolwentów, którzy mogą pracować samodzielnie i komunikować się z ludźmi z różnych środowisk kulturowych i językowych. Program organizowany jest w pełnym wymiarze czasu pracy. Jeden rok studiów wynosi wkład około 1.600 godzin "przez studenta. Kredyty zdobyte w innych instytucji w Finlandii i za granicą są powszechnie zbywalne. Badania obejmować wiele prac, projekt pracy grupowej i nauki niezależnej.Brak opłaty za naukę zarówno dla fińskich i międzynarodowych studentów studiów stacjonarnych. Studentów zagranicznych biznesowe pogłębić osobistą internacjonalizacji poprzez studiowanie i praca za granicą na jeden semestr (około pół roku) w trakcie studiów. Dzieje się to zazwyczaj w 3 roku. Badania specjalizującą się w międzynarodowym marketingu w celu umożliwienie studentom wiedzę i umiejętności do podejmowania różnych, wymagających zadań w dziedzinie marketingu i obsługi klienta. Absolwenci marketingu międzynarodowego znalazłem pozycję jako Nadzoru Rynku, zarządcami Team, dyrektorów rozwoju, przedstawicieli handlowych i menedżerów itp. Marketing międzynarodowy obejmuje studia wywiadu gospodarczego, planowania strategicznego, CRM, zarządzanie marką, języków i komunikacji międzykulturowej, na... [-]