Filter
Administracja biznesu
Francja La Rochelle

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Francja kawalerów oferty.

W celu osiągnięcia Bachelor of Business Administration (BBA), trzeba zazwyczaj zapisać się na badania w pełnym wymiarze czterech lat i skoncentrować się na konkretnej dziedzinie biznesu lub handlu. Kursy ogólne odnoszące się do aktu gospodarczej jako podstawy programów BBA stopnia.

Francja jest obecnie w gronie 20 najlepszych krajów funkcjonujących w warunkach gospodarki ze względu na ich doskonałe wyniki zorientowanych szkolnictwa wyższego wykształcenia. Większość kursów na uczelniach oferowane są w języku francuskim. Francja ma 60 publicznych i 100 uczelni prywatnych.

La Rochelle to miasto portowe w Zatoce Biskajskiej, w zachodniej Francji. Jest stolicą departamentu Charente-Maritime z populacji ponad 80.000 osób. Jest domem dla Uniwersytetu w La Rochelle.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Francja. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Francja tutaj.

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

Stopnie naukowe
Lokalizacja
Francja
La Rochelle
Typ studiów
Tempo
La Rochelle Education Group

BBA International to prawdziwa trampolina dla tych, którzy chcą pracować na arenie międzynarodowej lub w środowisku wielokulturowym. Dzięki akredytacjom kwalifikacja jest ... [+]

BBA International to prawdziwa trampolina dla tych, którzy chcą pracować na arenie międzynarodowej lub w środowisku wielokulturowym. Dzięki akredytacjom kwalifikacja jest uznawana na całym świecie i umożliwi ci pracę lub kontynuowanie nauki w dowolnym miejscu na świecie.

BBA International to 4-letni program szkoły średniej, który jest organizowany przez La Rochelle Business School, aby kształcić studentów poszukujących międzynarodowej kariery w zarządzaniu. Długość programu jest zgodna z międzynarodowymi tytułami licencjata. Dzięki wielu doświadczeniom akademickim i zawodowym, ponad połowa twoich studiów zostanie wydana za granicą.

Ten program jest otwarty dla studentów, którzy:ukończył szkołę średnią lub międzynarodowy odpowiednikukończyli już roczne kwalifikacje po ukończeniu szkoły średniejukończyli już 2-letnie kwalifikacje po ukończeniu szkoły średniej... [-]
Francja La Rochelle
September 2019
4 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku