Szukaj tutaj dyplom licencjacki uniwersytetów, szkół wyższych i szkół biznesu w Francja.

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Francja kawalerów oferty.

Magisterskie

Bachelor of Business Administration (BBA) jest osiągnięciem akademicki prezentujący zakończenie student 's różnych kursów biznesowych. W ciągu czterech lat studiów student odbywa zajęcia w zakresie działalności gospodarczej, w tym te odnoszące się do określonego stężenia.

Francja jest obecnie w gronie 20 najlepszych krajów funkcjonujących w warunkach gospodarki ze względu na ich doskonałe wyniki zorientowanych szkolnictwa wyższego wykształcenia. Większość kursów na uczelniach oferowane są w języku francuskim. Francja ma 60 publicznych i 100 uczelni prywatnych.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Francja. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Francja tutaj.

Czytaj więcej

BBA International

La Rochelle Education Group
Stacjonarne 4 lat September 2018 Francja La Rochelle

BBA International to prawdziwa trampolina dla tych, którzy chcą pracować na arenie międzynarodowej lub w środowisku wielokulturowym. Dzięki akredytacjom kwalifikacja jest uznawana na całym świecie i umożliwi ci pracę lub kontynuowanie nauki w dowolnym miejscu na świecie. [+]

BBA International to prawdziwa trampolina dla tych, którzy chcą pracować na arenie międzynarodowej lub w środowisku wielokulturowym. Dzięki akredytacjom kwalifikacja jest uznawana na całym świecie i umożliwi ci pracę lub kontynuowanie nauki w dowolnym miejscu na świecie.

BBA International to 4-letni program szkoły średniej, który jest organizowany przez La Rochelle Business School, aby kształcić studentów poszukujących międzynarodowej kariery w zarządzaniu. Długość programu jest zgodna z międzynarodowymi tytułami licencjata. Dzięki wielu doświadczeniom akademickim i zawodowym, ponad połowa twoich studiów zostanie wydana za granicą.

Ten program jest otwarty dla studentów, którzy:ukończył szkołę średnią lub międzynarodowy odpowiednikukończyli już roczne kwalifikacje po ukończeniu szkoły średniejukończyli już 2-letnie kwalifikacje po ukończeniu szkoły średniej... [-]