Filter
Administracja biznesu
Gibraltar Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Gibraltar kawalerów oferty.

Bachelor of Business Administration (BBA) jest osiągnięciem akademicki prezentujący zakończenie student 's różnych kursów biznesowych. W ciągu czterech lat studiów student odbywa zajęcia w zakresie działalności gospodarczej, w tym te odnoszące się do określonego stężenia.

Gibraltar jest doskonałym miejscem do kontynuowania studiów wyższych, jak to jest na modelu angielskiej szkole. Choć było po kilka instytucji szkolnictwa wyższego w kraju, ostatnie regulacje rządowe doprowadziły do ​​powstania tych instytucji.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Gibraltar. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Gibraltar tutaj.

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

University of Gibraltar

Przygotuj się na świat biznesu dzięki temu trzyletniemu kursowi branżowemu. ... [+]

O tym kursie

Dzisiejszy świat biznesu wymaga od absolwentów zrozumienia wszystkich aspektów biznesu, którzy potrafią krytycznie myśleć i działać zdecydowanie.

Zaprojektowany we współpracy z University Business Key Advisory Group, wybitnymi naukowcami i ekspertami branżowymi, kurs ten przygotowuje Cię do wyzwań biznesowych, zapewniając wysokie umiejętności w kluczowych aspektach biznesu, a także głębszą wiedzę w wybranym obszarze specjalizacja.

Kurs oferuje także nieocenione doświadczenie w pracy w branży poprzez coroczne staże. Studenci mogą również wybrać jedną z głównych z następujących: zarządzanie, finanse, innowacje cyfrowe, rachunkowość, marketing, turystyka.... [-]

Gibraltar
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
3 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku