Szukaj tutaj dyplom licencjacki uniwersytetów, szkół wyższych i szkół biznesu w Niderlandy.

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Niderlandy kawalerów oferty.

Magisterskie

BBA lub Bachelor of Business Administration, jest osiągnięciem akademicki obdarzył tych, którzy skutecznie zakończyć około trzy lub cztery lata zajęć w danej dyscypliny związane z biznesem. BBAS często zwiększają możliwości kariery i potencjalne zyski.

Ludzie, język i kultura Holandii jest dalej " holenderskiej". Nowoczesny europejski kraj dzisiaj, Holandia zachował bardzo międzynarodowy charakter i jest znany z liberalnych mentalności. Holandia ma wiele uniwersytetów. Kraj niedawno przekształcone własne tytuły do ​​kawalerski / mistrz systemu.Istnieją dwa typy uniwersytetów: Akademickie (skupiając się bardziej na wiedzy teoretycznej, aka "Universiteit ") lub Applied Sciences (skupiając się bardziej na praktycznej wiedzy, aka "Hogeschool ")

Jednym z najbardziej popularnych miast Holandii. Venlo słynie administracyjnego znaczenia wraz z bogatą kulturą. To sprawia, że ​​jest to doskonałe miejsce, by zrobić dobre karierę i uzyskać wysokiej jakości kształcenia. To miejsce ma jedne z lepszych uniwersytetów jak Fontys University of Applied Sciences.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Niderlandy. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Niderlandy tutaj.

Czytaj więcej

Licencjat Z Marketingu Międzynarodowego

Fontys University of Applied Sciences
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 48 miesięcy February 2019 Niderlandy Seattle

Marketing międzynarodowy to szeroki czteroletni program licencjacki. Przygotowuje się do reagowania na potrzeby klientów w międzynarodowym środowisku, oferując takie tematy, jak badania rynku, prawo marketingowe, zachowania konsumenckie i e-marketing. [+]

Opis kursu

Marketing międzynarodowy to szeroki czteroletni program licencjacki. Przygotowuje się do reagowania na potrzeby klientów w międzynarodowym środowisku, oferując takie tematy, jak badania rynku, prawo marketingowe, zachowania konsumenckie i e-marketing. Znajdziesz również własną firmę w projekcie o nazwie Mini Company. W tym projekcie będziesz pracował na różnych stanowiskach w prawdziwej firmie. Dobry marketingowiec to świetny networker. Dlatego podczas kursu będziesz wykonywać wiele zadań grupowych. W końcu chodzi o twoje cechy, więc będziesz testowany indywidualnie na egzaminach. Jako student marketingu międzynarodowego, stopniowo przekształcisz się w specjalistę od marketingu z doświadczeniem w pracy w międzynarodowym środowisku. Program studiów obejmuje dwa staże, które można ukończyć w Holandii lub za granicą. Zyskasz dalsze międzynarodowe doświadczenie w naszym kampusie, gdzie spotkasz wielu studentów z ponad 50 krajów!... [-]