Szukaj tutaj dyplom licencjacki uniwersytetów, szkół wyższych i szkół biznesu w Indie.

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Indie kawalerów oferty.

Magisterskie

Student zdobywa tytuł Bachelor of Business Administration (BBA) stopnia po ukończeniu niezbędnych badań odnoszących się do biznesu i handlu. To zwykle trwa cztery lata w pełnym wymiarze czasu rejestracji zarobić tego typu stopnia.

Znaleziono w południowej części Azji, Republika Indii jest drugim najbardziej zaludnionym krajem na świecie z około 1270000000 ludzi. Indie mają cztery rodzaje uczelni, Central Uniwersytety, uczelnie państwowe, uznanych University i prywatnych uczelni składa się w ponad 550 instytucji.

Jamshedpur jest najbardziej zaludnionym miastem w Indiach, w stanie Jharkhand nazywany "Steel City" i znany z organizacji legendarnego Tata przemysłu w jego granicach. Jest zaliczana do najczystszych miast w kraju, a wśród najbardziej wykształconych wobec licznych instytucji i uczelni znaleźć tutaj.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Indie. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Indie tutaj.

Czytaj więcej

Bachelor Of Business Administration (BBA)

Wings Institute of Business Management
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat July 2018 Indie Jamshedpur

Dlaczego WIBM: unikalna konstrukcja gwarantuje umieszczenie w którym 100% swoich opłat będzie zwrócona, jeśli nie dostaniesz wprowadzane przez nas.Dowiedz się SAP i uzyskać certyfikat od [+]

Bachelor of Business Administration (BBA)

&nbsp

Dlaczego WIBM:

• Unikalna konstrukcja gwarantuje umieszczenie w którym 100% swoich opłat będzie zwrócona, jeśli nie dostaniesz wprowadzane przez nas.

• Dowiedz się, SAP i uzyskać certyfikat z Danii.

• Pierwsze szkolenie dla nadzwyczajnych umiejętności komunikacyjnych wraz z certyfikatem w języku angielskim ESOL z Uniwersytetu Cambridge.

• Wybrane studenci zdobyć na arenie międzynarodowej w postaci 10 dni tournee służbowej do Singapuru.

• Wszyscy uczniowie będą pracować na żywych projektów, w których mogą zarobić dwa razy na ich opłaty za kurs

... [-]