BACHELORSTUDIES

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Japonia kawalerów oferty.

BBA, znany również jako Bachelor of Business Administration, to wyniki w nauce, które wskazuje, biegłość w dziedzinie biznesu i handlu. Większość programów BBA zająć około trzech lub czterech lat do pomyślnego zakończenia.

Japonia jest jednym z wysoce zintegrowanych systemów szkolnictwa wyższego w Azji. Japans podejście do nauki i technologii jest wysoko oceniana przez to ich poziom wykształcenia bardzo zorganizowany od dzieciństwa do podstawowej poprzez wtórne do wyższych poziomów. Z 126.000.000 ludzi żyjących w Japonii ma kultury bogate środowisko. Greater Tokyo obszar wielkości obszar metropolitalny w świecie, z ponad 30 mln mieszkańców.

Kobe jest bardzo popularnym miastem Japonii. Każdego roku setki studentów krajowych i międzynarodowych przejść do Kobe w celu uzyskania wysokiej jakości kształcenia. Uniwersytety, jak Kobe University i Uniwersytetu Kobe Design są dobrze znane ze swojej infrastruktury i zaplecza.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Japonia. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Japonia tutaj.

Wyniki wyszukiwania Filter

Bachelor in Business Administration

Kobe University
BBA
Kwi 2021
Język japoński
Ośrodek kształcenia

Pierwotny podmiot School of Business Administration powstał w 1902 roku i jest drugą najstarszą szkołą biznesową w Japonii, zyskując na przestrzeni lat dobrą reputację zarówno ...

Czytaj więcej