Filter
Administracja biznesu
Kanada Ontario Sault Ste. Marie Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Kanada kawalerów oferty.

Bachelor of Business Administration (BBA) stopnia jest przyznawane studentom, którzy ukończyli cztery w pełnym wymiarze czasu studiów roku kurs na uniwersytecie. Przedmiotem koncentracji badanych w tym stopniu związane są ze światem handlu i biznesu.

Kanadyjczycy dużą wagę do nauki, i opracowali najwyższej klasy system edukacji o wysokich standardach. Nie tylko Kanada zapewnić bezpieczne, czyste środowisko, ale konsekwentnie w rankingu jako jeden z najlepszych na świecie miejsc do życia pod względem jakości życia przez ONZ.

Z większości rozległe programy prowadzone w szkołach i uczelniach zlokalizowanych w Sault Sainte Marie, nie można przegapić odpowiedni kurs do podjęcia. Czy jesteś ponownej lokalne lub szkoły, jak cudzoziemiec Algoma University i Salt College, będzie spełniać swoje wyższe cele edukacyjne.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Kanada. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Kanada tutaj.

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

Algoma University

Celem Programu biznesowym Algoma U 's jest dostarczenie studentom z mocną, dobrze zaokrąglone fundamencie umiejętności biznesowych i koncepcji, współpracuje z możliw ... [+]

Bachelor of Business Administration

&nbsp

Celem Programu biznesowym Algoma U 's jest dostarczenie studentom z mocną, dobrze zaokrąglone fundamencie umiejętności biznesowych i koncepcji, współpracuje z umiejętności stosowania tych narzędzi w intelektualnych wyzwań i dynamicznym świecie globalnego biznesu. Skupienie pozwala naszym absolwentom na łagodne przejście od środowiska akademickiego do świata biznesu. Studenci mogą również zwiększyć ich wiedza, podstawowe, wybierając jeden z pięciu dostępnych specjalizacji, lub wybierając przedmioty do wyboru poza dyscypliny biznesowej. To pozwala studentom łączyć swoje poszczególne obszary zainteresowania do studiów biznesowych.... [-]

Kanada Sault Ste. Marie
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku