Szukaj tutaj dyplom licencjacki uniwersytetów, szkół wyższych i szkół biznesu w Korea Południowa.

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Korea Południowa kawalerów oferty.

Magisterskie

Zarabianie Bachelor of Business Administration (BBA) polega na zapisaniu w badaniu pełnym wymiarze godzin handlu i biznesu. Większość uczelni wymaga czterech lat pełnych klas czasu aby zakwalifikować się do Bachelor of Business Administration.

Korea Południowa, oficjalnie Republika Korei, jest suwerenny kraj położony w południowej części Półwyspu Koreańskiego. Nazwa "Korea " pochodzi od Goryeo, dynastii, który rządził w średniowieczu. Korea Południowa jest teraz demokracja liberalna i potęga gospodarcza. Najbardziej prestiżowe uniwersytety Seoul kompleksowe National University, Korea Zaawansowane Instytut Nauki i Technologii, Yonsei University i Korea University.

Seul jest również nazywana mega miasta Korei Południowej z powodu posiadania przez mieszkańców 10 milionów. Seul znajduje się w prowincji Kyŏnggi jak ma 25 powiaty. Jest domem wielu prestiżowych uniwersytetów w Korei Południowej.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Korea Południowa. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Korea Południowa tutaj.

Czytaj więcej

Licencjat Z Zarządzania

Kookmin University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin March 2019 Korea Południowa Seul

Studia I stopnia w Business Administration zapewnia studentom doskonałą fundacji edukacyjnej, aby pomóc im prowadzić gospodarkę cyfrową Azji Wschodniej po studiach. Szkoła określa globalizację, przedsiębiorczości i cyfryzacji jako misji wyższego wykształcenia i realizuje kilka programów. Po pierwsze, szkoła organizuje różne działania i programy wymiany międzynarodowej studentów, takie jak Teaching Business to ... [+]

Studia I stopnia w Business Administration

Studia I stopnia w Business Administration zapewnia studentom doskonałą fundacji edukacyjnej, aby pomóc im prowadzić gospodarkę cyfrową Azji Wschodniej po studiach. Szkoła określa globalizację, przedsiębiorczości i cyfryzacji jako misji wyższego wykształcenia i realizuje kilka programów. Po pierwsze, szkoła organizuje różne działania i programy wymiany międzynarodowej studentów, takie jak Teaching Business to wietnamskich studentów w języku koreańskim, które dają studentom możliwości globalizacji. Po drugie, jest także coroczne konkursy studenckie trzyma w celu zwiększenia przedsiębiorczości i ducha współpracy. Po trzecie, wszystkie pierwszaków są zobowiązane do podjęcia 3C (Zaufanie, kompetencje i wyzwanie) PRZEDMIOTY Seminarium, które są zaprojektowane, aby pomóc im dostosować się do środowisk uniwersyteckich łatwo. Wreszcie, szkoła stara się zapewnić jak najwięcej jak to możliwe, staży, aby ułatwić uczestnictwo uczniów w świecie biznesu przed ukończeniem studiów.... [-]