Filter
Administracja biznesu
Azji Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

BBA, znany również jako Bachelor of Business Administration, to wyniki w nauce, które wskazuje, biegłość w dziedzinie biznesu i handlu. Większość programów BBA zająć około trzech lub czterech lat do pomyślnego zakończenia.

Przedsiębiorcy w przemyśle lotniczym i kontroli lotu, między innymi, mogą zatrudnić studentów, którzy studiowali lotnictwa. To pole dotyczy praktycznych aspektów przewozów lotniczych, takich jak projektowanie, stosowania i wpływu na środowisko. Obejmuje ona także badania z zakresu inżynierii i fizyki.

Jako największy i najbardziej zaludnionym kontynentem na świecie, w Azji składa się z wielu różnych grup etnicznych, kultur, środowisk, ekonomicznych więzi historycznych i systemów rządowych.

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

2 Wyniki z Lotnictwo, Azji

St. Theresa International College

Szybkość komunikacji i wzrostu są jednymi z kluczowych elementów przewagi konkurencyjnej w biznesie międzynarodowym. W związku z tym bardzo ważne jest, aby międzynarodowe ... [+]

Szybkość komunikacji i wzrostu są jednymi z kluczowych elementów przewagi konkurencyjnej w biznesie międzynarodowym. W związku z tym bardzo ważne jest, aby międzynarodowe kadry mogą dojeżdża na całym świecie, w krótkich okresach czasu. To nieuchronnie wpływa na sukces branży lotniczej, z ponad 2000 linii lotniczych w ponad 3700 lotnisk na całym świecie.

At St Teresa, zapraszamy być częścią tej wielkiej szansy. Nasz program Airline Business oferuje studentom dynamicznych i zmodernizowanych kursów, które utrzymuje się z ciągle zmieniających się potrzeb branży lotniczej.

Dostrojony przez specjalistów branży lotniczej, program został zaprojektowany w celu przygotowania studentów w zdobywaniu podstawowych umiejętności biznesowych wraz z powiązanymi lotnicze-praktyk rzeczywistych, które są potrzebne do udanej kariery w zawodzie lotniczej.... [-]

Tajlandia Nakhon Nayok
Czerwiec 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Stamford International University

Interesuje się ekscytującym i ekscytującym światem podróży międzynarodowych? Program Stamford's Airline Business Management obejmuje wszystko od 0 do 40 000 stóp. ... [+]

Przegląd

Interesuje się ekscytującym i ekscytującym światem podróży międzynarodowych? Program Stamford's Airline Business Management obejmuje wszystko od 0 do 40 000 stóp.

Dynamiczny

Program w pełni przygotuje Cię do trzech głównych obszarów przemysłu lotniczego: zarządzania naziemnego, usług i technologii.

Interaktywny

Będziesz współpracował z firmami lotniczymi i ekspertami branżowymi, zapewniając głęboki wgląd w rzeczywiste środowiska biznesowe.

Gotowy do pracy

Odbędziesz praktykę z dużymi międzynarodowymi i krajowymi liniami lotniczymi z praktycznym doświadczeniem i szkoleniem w miejscu pracy. Będziesz traktowany jak pełnoetatowy personel, pod profesjonalnym przewodnictwem załogi. Będziesz gotowy do pracy iw pełni przygotowany do wszystkich dziedzin przemysłu lotniczego.... [-]

Tajlandia Bangkok Hua Hin
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
42 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku