Szukaj tutaj dyplom licencjacki uniwersytetów, szkół wyższych i szkół biznesu w Makau.

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Makau kawalerów oferty.

Magisterskie

BBA lub Bachelor of Business Administration, jest osiągnięciem akademicki obdarzył tych, którzy skutecznie zakończyć około trzy lub cztery lata zajęć w danej dyscypliny związane z biznesem. BBAS często zwiększają możliwości kariery i potencjalne zyski.

Jeśli chcesz przeżyć najlepsze czasy w Chinach, a następnie studia w Makau. Macau daje zapierające dech w piersiach moment, jak pobyt na rok w kraju, przez różne poziomy. Będziesz miłował wspaniałe funkcje i terenie kraju.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Makau. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Makau tutaj.

Czytaj więcej

Bachelor Of Business Administration W Marketingu

Macao Polytechnic Institute
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat August 2018 Makau Makao

Celem tego programu jest stworzenie ram dla rozwijania umiejętności i wiedzy poprzez teoretyczne i stosowane aspekty marketingu. Ponadto ma poszerzać wiedzę o międzynarodowych i przemysłowych strategiach marketingowych, zintegrowanej komunikacji marketingowej, marketingu usług i obszarze badawczym. [+]

Cele

Celem tego programu jest stworzenie ram dla rozwijania umiejętności i wiedzy poprzez teoretyczne i stosowane aspekty marketingu. Ponadto ma poszerzać wiedzę o międzynarodowych i przemysłowych strategiach marketingowych, zintegrowanej komunikacji marketingowej, marketingu usług i obszarze badawczym.

Perspektywy rozwoju kariery

Wiele możliwości rozwoju kariery jest dostępnych w sektorze publicznym i biznesowym, takich jak analiza marketingowa, zarządzanie produktem, sprzedaż profesjonalna, zarządzanie sprzedażą, promocja sprzedaży, reklama i wiele innych stanowisk kierowniczych / obsługi klienta.

Absolwenci mogą zdecydować się na dalsze studia w zagranicznych uczelniach, że Instytut Politechniczny Makao porozumiewa się z innymi uczelniami lub innymi uczelniami, z którymi chcieliby studiować.... [-]


Licencjat Z Zarządzania Biznesem W Zarządzaniu Hazardem I Rekreacją

Macao Polytechnic Institute
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 4 lat August 2018 Makau Makao + 1 więcej

Program łączy teorie z wiedzą lokalną i doświadczeniem w branży, którego celem jest przygotowanie kadry kierowniczej wysokiej jakości w branży gier Macao. Integrując teorie i praktyki, kursy są skuteczne w zwiększaniu mobilności profesjonalistów gier, a także pomaganiu osobom, które chcą dołączyć do branży gier, budują solidne podstawy w teorii i praktycznych umiejętnościach. [+]

Cele

Program łączy teorie z wiedzą lokalną i doświadczeniem w branży, którego celem jest przygotowanie kadry kierowniczej wysokiej jakości w branży gier Macao. Integrując teorie i praktyki, kursy są skuteczne w zwiększaniu mobilności profesjonalistów gier, a także pomaganiu osobom, które chcą dołączyć do branży gier, budują solidne podstawy w teorii i praktycznych umiejętnościach. Tryb dostawy jest bardzo elastyczny, oferując sesje równoległe w klasie porannej i wieczornej, aby umożliwić absolwentom szkół średnich i osobom pracującym na realizację programu.

Perspektywy rozwoju kariery

Przedsiębiorstwa publiczne i prywatne, przemysł gier.

Plan badania ... [-]