Szukaj tutaj dyplom licencjacki uniwersytetów, szkół wyższych i szkół biznesu w Malta.

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Malta kawalerów oferty.

Magisterskie

Bachelor of Business Administration (BBA) stopnia jest przyznawane studentom, którzy ukończyli cztery w pełnym wymiarze czasu studiów roku kurs na uniwersytecie. Przedmiotem koncentracji badanych w tym stopniu związane są ze światem handlu i biznesu.

Malta jest państwem południowej Europy Morza Śródziemnego 80 km na południe od Sycylii i 333 km na północ od Libii. Malta obejmuje ponad 316 km ², co czyni go jednym z World 's najmniejszych i najgęściej zaludnionych krajów.

St Martin 's Instytut Szkolnictwa Wyższego w Hamrun znany jest z dużej liczby studentów. To miejsce jest poświęcony w dostarczaniu wysokiej jakości kształcenia w rozsądnej życia i kosztów czesnego.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Malta. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Malta tutaj.

Czytaj więcej

BSC Business Administration

St Martin’s Institute of Information Technology
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2018 Malta Hamrun

Wydział Przedsiębiorczości i Zarządzania w St Martin oferuje portfel stopni licencjackich biznesu, znany jako "Bachelor in Business Administration", lub BBA.Stopnie są oferowane w [+]

BSc Business Administration

&nbsp

Wydział Przedsiębiorczości i Zarządzania w St Martin oferuje portfel stopni licencjackich biznesu, znany jako "Bachelor in Business Administration", lub BBA. Stopnie są oferowane w połączeniu z University of London, jeden z czołowych uniwersytetów w Europie i światowej klasy Federacji 19 kolegiach uniwersyteckich.

Kto to jest? Stopień ten jest przeznaczony do szerokiego zakresu studentów w tym tych, którzy: • Jeśli chcesz uzyskać stopień międzynarodowej renomie;

• Jeśli chcesz zdobyć systematycznego zrozumienia problemów związanych z zarządzaniem i konceptualnych narzędzi do analizy i oceny zagadnień zarządzania; ... [-]