Filter
Administracja biznesu
Mauritius Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Mauritius kawalerów oferty.

Zarabianie Bachelor of Business Administration (BBA) polega na zapisaniu w badaniu pełnym wymiarze godzin handlu i biznesu. Większość uczelni wymaga czterech lat pełnych klas czasu aby zakwalifikować się do Bachelor of Business Administration.

Mauritius jest państwo wyspiarskie, ten afrykański kraj oferują najlepszy moment, jak studiować na uniwersytecie. Plaże w życiu Mauritius i przybrzeżne kraju jest po prostu zapiera dech w piersiach. Będziesz żyć relaksującą życie i cieszyć się studiuje w obu Uniwersytet Mauritiusu lub Technologii.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Mauritius. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Mauritius tutaj.

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

ESSEC Business School

ESSEC Global BBA: zdobywanie wiedzy na temat wszystkich podstaw zarządzania, takich jak marketing, finanse, ekonomia, prawo i zachowania produkcyjne. Otwórz swoje międzyn ... [+]

Lata 1 i 2Możesz wybrać, czy chcesz rozpocząć program w naszym kampusie ESSEC France, w kampusie ESSEC Azja-Pacyfik (Singapur), czy w kampusie ESSEC Afryka-Atlantyk (Maroko).

Kursy

Kursy prowadzone są wyłącznie w języku angielskim na terenie kampusu Azji i Pacyfiku, w języku francuskim na terenie kampusu Atlantycko-Afrykańskiego oraz w języku angielskim lub francuskim na terenie kampusu Francji. Obejmują tę samą tematykę z silnym naciskiem na środowisko geograficzne.

Nabycie wiedzy o wszystkich podstawach zarządzania, takich jak marketing, finanse, ekonomia, prawo, zachowania produkcyjne itp .;Otwórz swoje międzynarodowe horyzonty dzięki kursom na temat geopolityki, handlu międzynarodowego itp .;Stań się naprawdę wielojęzyczny, ucząc się 3 języków: francuski i angielski są obowiązkowymi językami obcymi dla osób, które nie są językami ojczystymi.... [-]
Mauritius Port Louis
Sierpień 2019
Język angielski,Francuski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
YKBS LTD

Bachelor of Business Administration to licencjat, który zapewnia przegląd praktyki zarządzania w kontekście krajowym i międzynarodowym. Program rozwija konceptualne zrozu ... [+]

Opis programu

Bachelor of Business Administration to licencjat, który zapewnia przegląd praktyki zarządzania w kontekście krajowym i międzynarodowym. Program rozwija konceptualne zrozumienie problemów zarządzania, teorii i podejść do kariery w zarządzaniu.

Zajęcia mają na celu dostarczenie studentom wiedzy i umiejętności w zakresie stosowania zasad i praktyk oraz zarządzania w prawdziwym kontekście pracy. Drugorzędnym celem jest zapewnienie dogodnego i odpowiedniego sposobu na studia w zakresie administracji biznesowej i ostatecznie uzyskanie pełnego zatrudnienia dla studentów przyjeżdżających prosto ze szkoły.

Minimalny czas trwania

3 lata

Poziom NQF

National Qualifications Framework Level 7 (360 punktów kredytowych)... [-]

Mauritius Vacoas-Phoenix
Sierpień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku