Filter
Administracja biznesu
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Zajmując Bachelor of Business Administration (BBA) jest rozwiązaniem dla studentów, którzy chcą studiować w dziedzinie biznesu związane. Jest to licencjat i to ma na celu zapewnienie studentom kształcenia na podstawowych obszarach działalności. Mogą one mieć możliwość specjalizacji w konkretnym aspekcie dziedzinie. Ten stopień ma trzy, cztery lata, aby zakończyć i raz stopnia zarabia, uczniowie będą mieli wiedzę i umiejętności potrzebne, by stać się ekspertami w branży.

Co to jest BBA w Przyrodniczo? Program ten koncentruje się na zapewnieniu studentom otoczenie biznesu, ze szczególnym uwzględnieniem nauk przyrodniczych. Uczniowie otrzymują edukację praktyczną i teoretyczną na temat kwestii środowiskowych dzisiaj. Mogą one być nauczane zasad dotyczących ochrony przyrody, która przygotuje ich do pracy w terenie. Studenci mogą również zdobyć doświadczenie w i zrozumienie nauki zrównoważonego rozwoju, które mogą ubiegać się otoczeniu biznesowym.

Istnieje wiele korzyści z realizacji tego stopnia. Absolwenci, którzy uzyskali w BBA w Przyrodniczo będzie z powodzeniem zdobyte umiejętności, wiedzę i doświadczenie w tej dziedzinie, aby zastosować to, czego nauczyli się ich kariery. Mogą to wykorzystać, aby uczynić je konkurencyjnym w branży.

Koszty będą się różnić w zależności od instytucji, w której chcesz zarobić ten stopień i jego położenie. Kontakt z biura rekrutacji swojej wybranej szkoły będzie znacznie pomóc w zrozumieniu jej kosztów, a także, czy ich program jest właśnie dla Ciebie.

Osoby z BBA w Przyrodniczo są dobrze przygotowane z możliwością analizowania i rozwiązywania problemów i wymyślić rozwiązania w dziedzinie ochrony przyrody i zrównoważonego rozwoju.Mogą spodziewać kariery w sektorze publicznym lub prywatnym robocze, menedżerów, kierowników zrównoważonego rozwoju nauk przyrodniczych i zasobów naturalnych kierowników projektów ochrony lub mogą posiadać miejsca, skąd pochodzą z odnawialnych źródeł energii i ekologicznych rozwiązań.

Zajęcia online są doskonałym rozwiązaniem dla studentów lokalnych i międzynarodowych, szczególnie dla osób z ograniczonym dostępem do instytucji. To również daje im elastyczność, których potrzebują. Aby dowiedzieć się więcej, szukać programu i skontaktuj się bezpośrednio biura rekrutacji szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza ołowiu. 

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

1 Wyniki z Nauki przyrodnicze

Memorial University, Grenfell Campus

Program fizyki w Grenfell Campus zaspokoi ciekawość, jak działa wszechświat. Ten czteroletni licencjat programu naukowego zbada wszystko, od najmniejszego jądra do najdal ... [+]

Program fizyki w Grenfell Campus zaspokoi ciekawość, jak działa wszechświat. Ten czteroletni licencjat programu naukowego zbada wszystko, od najmniejszego jądra do najdalszych galaktyk. Studenci uczą się podstaw, dając im silne podstawy do dalszego rozwoju. Możesz wybrać kierunek studiów, wybierając kursy fizyki subatomowej i cząstkowej, astronomii i kosmologii.

Dlaczego warto studiować fizykę w Grenfell?

Ludzie studiujący fizykę chcą nauczyć się, jak działa wszechświat. Ich ciekawość zabiera ich ze sfery bardzo małej - struktury jądra atomu - do bardzo dużej - struktury wszechświata - i wszędzie między nimi! Możesz się dowiedzieć o astrofizyce i kosmologii przez jeden z najatrakcyjniejszych teleskopów astronomicznych w Kanadzie w Kanadzie, w Obserwatorium Grenfell Campus. Możesz też zbadać podstawy energii elektrycznej i magnetyzmu, mechaniki kwantowej, geofizyki i fizyki cząstek. Możesz kształtować swój program, więc skoncentruj się na tym, co najbardziej intrygujesz. Stopień fizyki można zakończyć w ciągu czterech lat.... [-]

Kanada Corner Brook
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku