close

Filtry

Zobacz wyniki

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Zajmując Bachelor of Business Administration (BBA) jest rozwiązaniem dla studentów, którzy chcą studiować w dziedzinie biznesu związane. Jest to licencjat i to ma na celu zapewnienie studentom kształcenia na podstawowych obszarach działalności. Mogą one mieć możliwość specjalizacji w konkretnym aspekcie dziedzinie. Ten stopień ma trzy, cztery lata, aby zakończyć i raz stopnia za… Czytaj więcej

Zajmując Bachelor of Business Administration (BBA) jest rozwiązaniem dla studentów, którzy chcą studiować w dziedzinie biznesu związane. Jest to licencjat i to ma na celu zapewnienie studentom kształcenia na podstawowych obszarach działalności. Mogą one mieć możliwość specjalizacji w konkretnym aspekcie dziedzinie. Ten stopień ma trzy, cztery lata, aby zakończyć i raz stopnia zarabia, uczniowie będą mieli wiedzę i umiejętności potrzebne, by stać się ekspertami w branży.

Co to jest BBA w Przyrodniczo? Program ten koncentruje się na zapewnieniu studentom otoczenie biznesu, ze szczególnym uwzględnieniem nauk przyrodniczych. Uczniowie otrzymują edukację praktyczną i teoretyczną na temat kwestii środowiskowych dzisiaj. Mogą one być nauczane zasad dotyczących ochrony przyrody, która przygotuje ich do pracy w terenie. Studenci mogą również zdobyć doświadczenie w i zrozumienie nauki zrównoważonego rozwoju, które mogą ubiegać się otoczeniu biznesowym.

Istnieje wiele korzyści z realizacji tego stopnia. Absolwenci, którzy uzyskali w BBA w Przyrodniczo będzie z powodzeniem zdobyte umiejętności, wiedzę i doświadczenie w tej dziedzinie, aby zastosować to, czego nauczyli się ich kariery. Mogą to wykorzystać, aby uczynić je konkurencyjnym w branży.

Koszty będą się różnić w zależności od instytucji, w której chcesz zarobić ten stopień i jego położenie. Kontakt z biura rekrutacji swojej wybranej szkoły będzie znacznie pomóc w zrozumieniu jej kosztów, a także, czy ich program jest właśnie dla Ciebie.

Osoby z BBA w Przyrodniczo są dobrze przygotowane z możliwością analizowania i rozwiązywania problemów i wymyślić rozwiązania w dziedzinie ochrony przyrody i zrównoważonego rozwoju.Mogą spodziewać kariery w sektorze publicznym lub prywatnym robocze, menedżerów, kierowników zrównoważonego rozwoju nauk przyrodniczych i zasobów naturalnych kierowników projektów ochrony lub mogą posiadać miejsca, skąd pochodzą z odnawialnych źródeł energii i ekologicznych rozwiązań.

Zajęcia online są doskonałym rozwiązaniem dla studentów lokalnych i międzynarodowych, szczególnie dla osób z ograniczonym dostępem do instytucji. To również daje im elastyczność, których potrzebują. Aby dowiedzieć się więcej, szukać programu i skontaktuj się bezpośrednio biura rekrutacji szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza ołowiu. 

Pokaż mniej
Wybierz kierunki studiów
arrow_drop_up arrow_drop_down
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
format_list_bulleted Filtry
Memorial University, Grenfell Campus
Corner Brook , Kanada

Program fizyki w Grenfell Campus zaspokoi ciekawość, jak działa wszechświat. Ten czteroletni licencjat programu naukowego zbada wszystko, od najmniejszego jądra do najdalszych ... +

Program fizyki w Grenfell Campus zaspokoi ciekawość, jak działa wszechświat. Ten czteroletni licencjat programu naukowego zbada wszystko, od najmniejszego jądra do najdalszych galaktyk. -
BBA
Studia dzienne
4 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami

Wybierz kierunki studiów