Magisterskie

BBA, co jest skrótem od Bachelor of Business Administration, to stopień naukowy przyznawane tym, którzy skutecznie zakończyć około trzech lub czterech lat rygorystyczny zajęć w przedsiębiorstwie lub dyscypliny związane commerce,.

Chcesz studiować w Oceanii? Dwa najbardziej Kraje popytu na Oceania: Australia i Nowa Zelandia, zarówno razem oferują niezwykłą i bardzo charakterystyczny przygodę badania.

Czytaj więcej

Licencjat z administracji biznesu międzynarodowego

Swiss German University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat July 2019 Indonezja Tangerang

Program studiów Business Administration jest przeznaczony dla studentów ubiegających się być przyszłych liderów biznesu i menedżerów z silnym analitycznych i umiejętności praktycznych do pracy kompetentnie w każdym środowisku, w tym wielokulturowym jeden. [+]

O Badaniu Programu

Program studiów Business Administration jest przeznaczony dla studentów ubiegających się być przyszłych liderów biznesu i menedżerów z silnym analitycznych i umiejętności praktycznych do pracy kompetentnie w każdym środowisku, w tym wielokulturowym jeden.

Po pierwszych trzech semestrów, BA Study Program oferuje dwa stężenia: International Marketing and Business oraz finanse i bankowość. Każdy z tych stężeń dostarczy Ci niezbędnej wiedzy, umiejętności i pewności siebie, aby pomóc w efektywnym i skutecznym zarządzaniu. Studenci są również wzbogacony o międzynarodowym certyfikatem, Programu Rozwoju Przedsiębiorczości, a także programu Międzynarodowego skomputeryzowany których umożliwić studentom do osiągnięcia sukcesu w stale zmieniającym się i bardzo konkurencyjnym środowisku biznesowym na całym świecie. Jest to z pewnością zaleta dla udanej przyszłej kariery. ... [-]