Szukaj tutaj dyplom licencjacki uniwersytetów, szkół wyższych i szkół biznesu w Pakistan.

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Pakistan kawalerów oferty.

Magisterskie

Zarabianie Bachelor of Business Administration (BBA) polega na zapisaniu w badaniu pełnym wymiarze godzin handlu i biznesu. Większość uczelni wymaga czterech lat pełnych klas czasu aby zakwalifikować się do Bachelor of Business Administration.

Pakistan oficjalnie Islamska Republika Pakistanu, jest suwerennym krajem w Azji Południowej. Z populacji przekraczającej 180 milionów ludzi, jest szóstym najbardziej zaludnionym krajem na świecie.

Lahore jest jednym z najważniejszych miast w Pakistanie. Jest to centrum gospodarcze Pakistanu, gdzie inwestycje firm i fuzje występują na co dzień. Dlatego uniwersytety, takie jak Lahore Uniwersytecie Nauk i Szkoły Zarządzania Lahore Ekonomicznej celem jest dostarczanie wysokiej jakości edukacji na przygotowanie korporacyjnych osób.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Pakistan. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Pakistan tutaj.

Czytaj więcej

Licencjat Z Administracji Biznesu

Riphah International University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat April 2019 Pakistan Islamabad Lahore Faisalabad Rawalpindi + 3 więcej

Stopień BBA ma na celu zwiększyć swoje zrozumienie biznesu przy jednoczesnym rozwijaniu umiejętności analitycznych i ewaluacyjnych. Zostaniesz wprowadzony do najnowszych koncepcji biznesowych i technik zarządzania. [+]

stopień BBA ma na celu zwiększyć swoje zrozumienie biznesu przy jednoczesnym rozwijaniu umiejętności analitycznych i ewaluacyjnych. Zostaniesz wprowadzony do najnowszych koncepcji biznesowych i technik zarządzania. Cztery lata programy BBA Międzynarodowy Uniwersytet w Riphah inicjowane jest przekazanie studentom wiedzy, umiejętności i postawy, które pomogą im beign swoją karierę na całym świecie oraz w celu zapewnienia, że ​​będą one posiadać wykształcenie, aby osiągnąć swoje cele i stać się liderami w swojej dziedzinie. Aby to osiągnąć, program zapewnia studentom szerokiej i dogłębnej znajomości podstawowych funkcji zarządzania organizacją i bieżącym kompleksowej analizy teorii i praktyki zarządzania. W tym kontekście, studenci zapoznania się zarówno z teoretycznymi i praktycznymi technikami Business Administration.... [-]