Filter
Administracja biznesu
Rumunia Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Rumunia kawalerów oferty.

Student zdobywa tytuł Bachelor of Business Administration (BBA) stopnia po ukończeniu niezbędnych badań odnoszących się do biznesu i handlu. To zwykle trwa cztery lata w pełnym wymiarze czasu rejestracji zarobić tego typu stopnia.

Rumuńskich kwalifikacji uniwersyteckich wysoko cenione i uznawane w Europie i na świecie, najniższe czesne i koszty życia w Europie. Rumuni mają starą i bogatą historię, zwłaszcza w stolicy Bukareszcie z jego 2 mln osób. Zagraniczni studenci chcą studiować w Rumunii może mieć zastosowania do Ministerstwa Edukacji i Badań Naukowych lub do wybranego rumuńskim uniwersytecie, w celu otrzymania listu akceptacji.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Rumunia. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Rumunia tutaj.

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

UNIVERSITATEA BABEȘ-BOLYAI

W ciągu 6 semestrów studiów licencjackich studenci obejmują główne tematy, których potrzebują do pozyskiwania zintegrowanych i kompleksowych umiejętności potrzebne w dobr ... [+]

W ciągu 6 semestrów studiów licencjackich studenci obejmują główne tematy, których potrzebują do pozyskiwania zintegrowanych i kompleksowych umiejętności potrzebne w dobrym środkowym menedżera. Teoria i praktyka są połączone poprzez interaktywne metody nauczania, studia przypadków, a poprzez staż w 4 semestrze.

Tematyka dotyczyć różnych dziedzin: ekonomii, informatyki, matematyki i statystyki, prawa gospodarczego, zarządzania, marketingu, rachunkowości, finansów i ekonometrii.

Warunki przyjęcia na studia

Przed zastosowaniem, UE i kandydatów spoza UE muszą posiadać dyplom uznawany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

1 rok ILE0047 Statystyki ... [-]
Rumunia Cluj-Napoca
October 2019
W pełnym wymiarze godzin
3 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Bucharest

W złożonym i skomplikowanym środowisku gospodarczym, w którym żyjemy, ludzie są coraz lepiej przygotowani na zrozumienie i sprostanie wyzwaniom, przed którymi stoi każdy ... [+]

Kursy z nauczaniem języka angielskiego.

W złożonym i skomplikowanym środowisku ekonomicznym, w którym żyjemy, ludzie są coraz bardziej przygotowani na zrozumienie i sprostanie wyzwaniom, przed którymi stoi każdy biznes. Umiejętność oceny kontekstów i reagowania na przemiany, którym podlega każda organizacja, jest coraz częściej narzędziem, które musi znaleźć się na liście umiejętności każdego absolwenta ekonomii. Niezależnie od tego, czy absolwent ma zamiar otworzyć nowy biznes lub pracować dla istniejącej firmy, stopień Business Administration jest warunkiem wstępnym szkolenia i rozwijania umiejętności przedsiębiorczych. Zrozumienie zarządzania organizacją, tego, w jaki sposób działa ten proces decyzyjny i jak zarządzać jakimkolwiek dobrem, to tylko niektóre z elementów, które proponowany program ma dać uczestnikom poprzez zwiększenie ich szans na zdobycie pozycji rynek pracy rośnie.... [-]

Rumunia Bucharest
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
3 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku