Filter
Administracja biznesu
Senegal Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Senegal kawalerów oferty.

BBA lub Bachelor of Business Administration, jest osiągnięciem akademicki obdarzył tych, którzy skutecznie zakończyć około trzy lub cztery lata zajęć w danej dyscypliny związane z biznesem. BBAS często zwiększają możliwości kariery i potencjalne zyski.

Istnieje wiele różnych opcji dostępnych w Senegalu do szkolnictwa wyższego. W ostatnich latach obserwujemy napływ zagranicznych studentów, jak kilka programów, które zostały wprowadzone w celu poprawy obecnego stanu instytucji szkolnictwa wyższego.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Senegal. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Senegal tutaj.

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

Institut Africain de Management

CELE W kontekście globalizacji rynków i wzrostu konkurencji, przedsiębiorstwa muszą stale przedefiniować siebie wyprzedza swoich konkurentów, a tym samym przetrwać, rozwi ... [+]

CELE

W kontekście globalizacji rynków i wzrostu konkurencji, przedsiębiorstwa muszą stale przedefiniować siebie wyprzedza swoich konkurentów, a tym samym przetrwać, rozwijać się i wprowadzania innowacji. Firmy, które uda się w tej nowej przestrzeni gospodarczej, niezależnie od wielkości, należą do klasy, które firmy światowej klasy. W tego typu działalności, rola menedżera nie może być improwizowana. Musi mieć globalną i systemową wiedzę organizacji i zrozumieć rolę i wkład wszystkich funkcji biznesowych.

UPRAWNIENIA

• Studia • Formularz zgłoszeniowy • Test wstęp BSAT • Konserwacja i minimum dwa lata doświadczenia zawodowego

JĘZYKI

• Specjaliści English Training tak wszechstronny menedżerów menedżerów zdolnych do zrozumienia nowych realiów środowiska przez:... [-]

Senegal Dakar
Wrzesień 2019
Francuski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku