Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Bachelor of Business Administration (BBA) stopnia jest celem dla wielu studentów. Stopień ten zapewnia podstawowe umiejętności biznesowych oraz wiedzy, które mogą umożliwić studentom stworzyć udanej kariery biznesowych, czy też przejść do dalszych badań. Co jest BBA w sporcie? BBA w Sporcie jest licencjat zarządzania przedsiębiorstwem, ze szczególnym uwzględnieniem podstaw bizne… Czytaj więcej

Bachelor of Business Administration (BBA) stopnia jest celem dla wielu studentów. Stopień ten zapewnia podstawowe umiejętności biznesowych oraz wiedzy, które mogą umożliwić studentom stworzyć udanej kariery biznesowych, czy też przejść do dalszych badań.

Co jest BBA w sporcie? BBA w Sporcie jest licencjat zarządzania przedsiębiorstwem, ze szczególnym uwzględnieniem podstaw biznesu i jaki mają one zastosowanie w przemyśle sportu rzeczywistym środowisku. Studenci mogą zasadniczo uczyć się zza sceny biznesu sportu zawodowego. Program może być dostosowany do konkretnej dziedzinie przemysłu, w których uczniowie są zainteresowani, w tym public relations, marketingu rozrywki, zarządzanie promocji sprzedaży, zarządzania zdarzeniami i negocjacji biznesowych.

BBA w sporcie może dostarczyć cennych umiejętności życiowych takich jak organizowania, planowania, zarządzania, promocji i zatrudnienia. Umiejętności te mogą być środkiem do tworzenia karierę w branży profesjonalnych sportu.Stopień może również pomóc osoba zarobić wyższe wynagrodzenie.

Koszt studiów będą różne w zależności od instytucji, programu i lokalizacji. Przyszli studenci powinni programy badawcze starannie i wybrać ten, który najlepiej pasuje do ich indywidualnych celów, potrzeb i budżetu.

Absolwenci tego programu mają często wiele różnych możliwości rozwoju zawodowego. Możliwości obejmują kariery z profesjonalnych zespołów i sportowców w kilku funkcjach, takich jak biznesowych i imprez menedżerów, konsultantów public relations, badaczy rynku i rzeczników. Absolwenci mogą kontynuować karierę z obiektów sportowych, jak planistów zdarzeń lub promotorów, lub mogą one wybrać, aby przejść do sprzedaży i marketingu. Uczeni mają również możliwość pracy dla konkretnych organizacji sportowych, a także, jak Komitet Olimpijski lub Pucharu Świata Narciarstwo Championship.

BBA w sporcie może przygotować studentów do kariery w wielu aspektach branży profesjonalnych sportowych.Jeśli jesteś zainteresowany dowiedzieć się więcej, szukać programu i skontaktuj się bezpośrednio z biurem wstępu szkoły do ​​wyboru przez wypełnienie formularza ołowiu.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
Northwood University
Midland, USA

Z programu, Rozrywka, Sport i Promocja Zarządu Northwood, możesz kontynuować karierę w biznesie, ale poza podium.

Z programu, Rozrywka, Sport i Promocja Zarządu Northwood, możesz kontynuować karierę w biznesie, ale poza podium. -
BBA
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Język angielski
Wrzesień 2020
Stacjonarne
 
ESM, Ecole de Management et de Communication
Geneva, Switzerland

Zarządzanie studia licencjackie w marketingu sportowego jest przeznaczony dla elity sportowców dbających o ich kształcenia zawodowego i przekwalifikowania poza sportem.

Zarządzanie studia licencjackie w marketingu sportowego jest przeznaczony dla elity sportowców dbających o ich kształcenia zawodowego i przekwalifikowania poza sportem. -
BBA
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
7 semestry
Stacjonarne
 
University of Nicosia
Nicosia, Cyprus

Program Sport Management ma na celu dostarczenie uczniowi szerokiego wglądu w różne sportowe sprawy i organizacje oraz umiejętności potrzebne do pracy na rynku sportowym, we w ... +

Program Sport Management ma na celu dostarczenie uczniowi szerokiego wglądu w różne sportowe sprawy i organizacje oraz umiejętności potrzebne do pracy na rynku sportowym, we wszystkich jego przejawach, w tym w sportach zawodowych i amatorskich, organizacjach sportowych i fitness, komercyjnych i publicznych obiekty sportowe i rekreacyjne, a także zasoby ludzkie i zarządzanie jednym sportowcem. -
BBA
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
4 lat(a)
Język angielski, Grecki
Stacjonarne