close

Filtry

Zobacz wyniki

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Bachelor of Business Administration (BBA) stopnia jest celem dla wielu studentów. Stopień ten zapewnia podstawowe umiejętności biznesowych oraz wiedzy, które mogą umożliwić studentom stworzyć udanej kariery biznesowych, czy też przejść do dalszych badań. Co jest BBA w sporcie? BBA w Sporcie jest licencjat zarządzania przedsiębiorstwem, ze szczególnym uwzględnieniem podstaw bizne… Czytaj więcej

Bachelor of Business Administration (BBA) stopnia jest celem dla wielu studentów. Stopień ten zapewnia podstawowe umiejętności biznesowych oraz wiedzy, które mogą umożliwić studentom stworzyć udanej kariery biznesowych, czy też przejść do dalszych badań.

Co jest BBA w sporcie? BBA w Sporcie jest licencjat zarządzania przedsiębiorstwem, ze szczególnym uwzględnieniem podstaw biznesu i jaki mają one zastosowanie w przemyśle sportu rzeczywistym środowisku. Studenci mogą zasadniczo uczyć się zza sceny biznesu sportu zawodowego. Program może być dostosowany do konkretnej dziedzinie przemysłu, w których uczniowie są zainteresowani, w tym public relations, marketingu rozrywki, zarządzanie promocji sprzedaży, zarządzania zdarzeniami i negocjacji biznesowych.

BBA w sporcie może dostarczyć cennych umiejętności życiowych takich jak organizowania, planowania, zarządzania, promocji i zatrudnienia. Umiejętności te mogą być środkiem do tworzenia karierę w branży profesjonalnych sportu.Stopień może również pomóc osoba zarobić wyższe wynagrodzenie.

Koszt studiów będą różne w zależności od instytucji, programu i lokalizacji. Przyszli studenci powinni programy badawcze starannie i wybrać ten, który najlepiej pasuje do ich indywidualnych celów, potrzeb i budżetu.

Absolwenci tego programu mają często wiele różnych możliwości rozwoju zawodowego. Możliwości obejmują kariery z profesjonalnych zespołów i sportowców w kilku funkcjach, takich jak biznesowych i imprez menedżerów, konsultantów public relations, badaczy rynku i rzeczników. Absolwenci mogą kontynuować karierę z obiektów sportowych, jak planistów zdarzeń lub promotorów, lub mogą one wybrać, aby przejść do sprzedaży i marketingu. Uczeni mają również możliwość pracy dla konkretnych organizacji sportowych, a także, jak Komitet Olimpijski lub Pucharu Świata Narciarstwo Championship.

BBA w sporcie może przygotować studentów do kariery w wielu aspektach branży profesjonalnych sportowych.Jeśli jesteś zainteresowany dowiedzieć się więcej, szukać programu i skontaktuj się bezpośrednio z biurem wstępu szkoły do ​​wyboru przez wypełnienie formularza ołowiu.

Pokaż mniej
Wybierz kierunki studiów
arrow_drop_up arrow_drop_down
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
format_list_bulleted Filtry
Nest Academy, India
Jaipur, Indie

Bachelor of Business Administration (Sports Management) to najlepszy kurs, aby rozpocząć karierę w branży sportowej. Jest to kompleksowy kurs, który przygotowuje studentów do ... +

Bachelor of Business Administration (Sports Management) to najlepszy kurs, aby rozpocząć karierę w branży sportowej. Jest to kompleksowy kurs, który przygotowuje studentów do niezliczonych obowiązków zawodu menedżera sportu w XXI wieku. Kurs koncentruje się na tworzeniu silnej bazy wiedzy z zastosowaniem teorii, zasad i praktyk biznesowych w branży sportowej. -
BBA
Studia dzienne
3 lat(a)
Język angielski
Lip 2020
Ośrodek kształcenia
Northwood University
Midland, Stany Zjednoczone

Z programu, Rozrywka, Sport i Promocja Zarządu Northwood, możesz kontynuować karierę w biznesie, ale poza podium.

Z programu, Rozrywka, Sport i Promocja Zarządu Northwood, możesz kontynuować karierę w biznesie, ale poza podium. -
BBA
Studia dzienne
4 lat(a)
Język angielski
Sie 2020
Ośrodek kształcenia
ESM, Ecole de Management et de Communication
Genewa, Szwajcaria

Zarządzanie studia licencjackie w marketingu sportowego jest przeznaczony dla elity sportowców dbających o ich kształcenia zawodowego i przekwalifikowania poza sportem.

Zarządzanie studia licencjackie w marketingu sportowego jest przeznaczony dla elity sportowców dbających o ich kształcenia zawodowego i przekwalifikowania poza sportem. -
BBA
Studia dzienne
studia niestacjonarne
7 semestry
Ośrodek kształcenia

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami

Wybierz kierunki studiów