Szukaj tutaj dyplom licencjacki uniwersytetów, szkół wyższych i szkół biznesu w Sri Lanka.

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Sri Lanka kawalerów oferty.

Magisterskie

BBA lub Bachelor of Business Administration, jest oznaczenie akademicki obdarzył studentów, którzy ukończyli około czterech lat w pełnym wymiarze zajęć w biznesie i handlu, związanych z programem. BBAS są znane zwiększenia możliwości rozwoju kariery.

Choć istnieje wiele możliwości dla szkolnictwa wyższego w Sri Lance, sporo mieszkańców nie zdecydują się uczestniczyć w tych instytucjach. Choć presja międzynarodowa pomogła niektóre w rozwoju, propozycje uczelni są często spotkał się z oporem ze strony mieszkańców.

Kolombo to miasto portowe i stolica Sri Lanki. To tętniące życiem dzielnicy handlowej z ponad 700.000 mieszkańców. Colombo ma kilka instytucji szkolnictwa najbardziej nauki tych szkół będących.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Sri Lanka. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Sri Lanka tutaj.

Czytaj więcej

BBA

Hindustan University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat July 2018 Sri Lanka Columbus

Program BBA jest programem 6 sem. Oczywiście ma wyraźny przechył w stronę różnych dziedzin zarządzania, które przygotowuje uczniów do objęcia stanowisk kierowniczych włączenie sektora, a także przygotowuje ich do podjęcia studiów wyższych w zakresie zarządzania. [+]

BBA Program jest programem 6 sem. Oczywiście ma wyraźny przechył w stronę różnych dziedzin zarządzania, które przygotowuje uczniów do objęcia stanowisk kierowniczych włączenie sektora, a także przygotowuje ich do podjęcia studiów wyższych w zakresie zarządzania.

Kurs ma na celu zapewnienie kompetencji w zakresie podstawowej dyscypliny zarządzania, jak również przekazywania niezbędnych umiejętności w zakresie rozwiązywania problemów, podejmowania decyzji i przywództwa w organizacjach. Oczywiście ma odpowiednie tematy z współczesnego nauczania obejmującego obszary finansów, marketingu, zasobów ludzkich, technologii informacyjnej, operacji i handlu międzynarodowego.... [-]