Filter
Administracja biznesu
Tajwan Tainan Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Tajwan kawalerów oferty.

BBA lub Bachelor of Business Administration, jest oznaczenie akademicki obdarzył studentów, którzy ukończyli około czterech lat w pełnym wymiarze zajęć w biznesie i handlu, związanych z programem. BBAS są znane zwiększenia możliwości rozwoju kariery.

Tajwan (chiński tradycyjny: 台湾 lub 台湾, chiński uproszczony: 台湾 Tai WAN) jest naród, który jest domem dla ponad 23 milionów osób i jest jednym z najgęściej zaludnionych miejsc na świecie. Najbardziej prestiżowy uniwersytet jest Krajowa Taiwan University.

Tainan jest kolejnym miastem z wyjątkowych ośrodków akademickich. Większość z tych uniwersytetów i innych instytucji naukowych oferują naukę do innych języków obcych oprócz tradycyjnego języka. Najlepsze uniwersytety w Tainan są Narodowy Cheng Kung University i National University of Tainan.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Tajwan. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Tajwan tutaj.

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

CTBC Financial Management College

Naszym celem jest kultywowanie profesjonalistów w administracji biznesowej. Wybrani i mianowani wybitni talenty w kraju i za granicą oraz specjaliści z branży są naszymi ... [+]

Naszym celem jest kultywowanie profesjonalistów w administracji biznesowej. Wybrani i mianowani wybitni talenty w kraju i za granicą oraz specjaliści z branży są naszymi nauczycielami. Współpracujemy z przemysłem i pozwalamy uczniom zrozumieć, jak przemysł naprawdę działa dzięki naszym wszechstronnym programom stażowym. To rzeczywiście integruje teorie i praktyki, a także złagodzi różnicę między wiedzą a aplikacją.

Departament ma na celu zbudowanie najsilniejszego zespołu dydaktyczno-badawczego w administracji biznesowej w całym kraju i pokazanie studentom szerokiej wiedzy w tych dziedzinach poprzez integrację potencjału akademickiego i zasobów Chinatrust Financial Group w kraju i za granicą. Studenci w tym dziale będą narażeni na zróżnicowane środowisko nauczania: programy nauczania zawodowego, rozwój osób pełnoletnich od kształcenia w dziedzinie sztuki liberalnej, stałe szkolenia w zakresie nauczania języków, kształcenia fizycznego, samodoskonalenia z nauki usług, samodzielne poszukiwania z działalności klubowej, dostęp do bibliotek , Rzeczywistych doświadczeń dzięki programom stażowym, wizytom międzynarodowym rozszerzającym się na horyzoncie oraz makroskopowym mentor-mentorom. Cztery lata takiego holistycznego uczenia się kultywują naszych studentów w wybitne talenty w zarządzaniu firmą z niezależnym myśleniem, profesjonalnymi zdolnościami innowacyjnymi, uczciwymi i praktycznymi cechami oraz wizją międzynarodową.... [-]

Tajwan Tainan
Wrzesień 2019
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku