BACHELORSTUDIES

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Stany Zjednoczone kawalerów oferty.

BBA lub Bachelor of Business Administration, jest osiągnięciem akademicki obdarzył tych, którzy skutecznie zakończyć około trzy lub cztery lata zajęć w danej dyscypliny związane z biznesem. BBAS często zwiększają możliwości kariery i potencjalne zyski.

Edukacja w USA jest przede wszystkim przez sektor publiczny, z kontroli i finansowania pochodzącego z trzech poziomów: stan, lokalne i federalne, w tej kolejności.Wspólne wymogi do nauki na wyższym poziomie edukacji w Stanach Zjednoczonych będzie to esej przyjęć (znany również jako zestawienia celu lub rachunku osobistym), wykaz zaliczeń, rekomendacji / listy referencyjne, Testy językowe

Ludność Birmingham jest jednym z największych w stanie Alabama, a tym samym ma wiele uczelni, aby zaspokoić nią. Istnieją poważne uczelnie, począwszy od medycyny do prawa i pielęgniarstwa.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Stany Zjednoczone. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Stany Zjednoczone tutaj.

Wyniki wyszukiwania Filter

Bachelor of Business Administration

Birmingham-Southern College
BBA
Sie 2021
<
Studia dzienne
Ośrodek kształcenia

BSC administracja biznes głównym umożliwia studentom studia gotowy, aby w pełni uczestniczyć w szybko zmieniającym się świecie biznesu, jak również podjąć studia. Największą s ...

Czytaj więcej

Licencjat w Administracji Biznesowej

Southeastern Bible College
BBA
Sie 2021
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Bachelor of Business Administration ma na celu zapoznanie studentów z teoriami i praktykami organizacji biznesowych działających w globalnej gospodarce.

Czytaj więcej