BACHELORSTUDIES

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Stany Zjednoczone kawalerów oferty.

BBA, znany również jako Bachelor of Business Administration, to wyniki w nauce, które wskazuje, biegłość w dziedzinie biznesu i handlu. Większość programów BBA zająć około trzech lub czterech lat do pomyślnego zakończenia.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Stany Zjednoczone. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Stany Zjednoczone tutaj.

Wyniki wyszukiwania Filter

Bachelor of Business Administration ANALITYKA BIZNESOWA

Nichols College
BBA
Sie 2021
Język angielski

Gotowy do rozwiązania dużych problemów z dużymi zbiorami danych? Poszukujemy utalentowanych młodych profesjonalistów, którzy wydobywają znaczenie z danych i przekształcają inf ...

Czytaj więcej

Business Administration (BSBA) w finansach

Nichols College
BBA
Sie 2021
Język angielski

Nichols's Bachelor of Science in Business Administration (BSBA) in Finance Program przygotowuje studentów do bycia liderami w zarządzaniu pieniędzmi. Program obejmuje główne o ...

Czytaj więcej