Szukaj tutaj dyplom licencjacki uniwersytetów, szkół wyższych i szkół biznesu w Stany Zjednoczone.

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Stany Zjednoczone kawalerów oferty.

Magisterskie

BBA, co jest skrótem od Bachelor of Business Administration, to stopień naukowy przyznawane tym, którzy skutecznie zakończyć około trzech lub czterech lat rygorystyczny zajęć w przedsiębiorstwie lub dyscypliny związane commerce,.

Edukacja w USA jest przede wszystkim przez sektor publiczny, z kontroli i finansowania pochodzącego z trzech poziomów: stan, lokalne i federalne, w tej kolejności.Wspólne wymogi do nauki na wyższym poziomie edukacji w Stanach Zjednoczonych będzie to esej przyjęć (znany również jako zestawienia celu lub rachunku osobistym), wykaz zaliczeń, rekomendacji / listy referencyjne, Testy językowe

Kansas State jest bardzo region rolniczy przydomek "stan pszenicy" lub "stan słonecznikowy" zasługą dużych wydajności tych produktów. Państwo ma trzydzieści siedem instytucji, w tym sześć państwowych uczelni, które pomieścić 93.000 studentów. Tutaj różne stopnia, magisterskie i doktoranckie programy są oferowane.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Stany Zjednoczone. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Stany Zjednoczone tutaj.

Czytaj więcej

Oczywiście Administracja Biznesu

The University of Kansas
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2018 Stany Zjednoczone Lawrence

Szeroki zakres umiejętności będzie można uzyskać za pośrednictwem stopnia w administracji gospodarczej pozwoli Ci wybrać z wielu różnych dziedzin. [+]

Szeroki zakres umiejętności będzie można uzyskać za pośrednictwem stopnia w administracji gospodarczej pozwoli Ci wybrać z wielu różnych dziedzin. Będziesz mógł realizować swoją karierę w oparciu o swoje interesy, a jednocześnie przygotowuje się do kariery w wyższym kierownictwem. Stopień business administration KU pozwoli na pracę w różnych dziedzinach biznesu. Komunikację i umiejętności przywódczych sprawi, że konkurencyjny kandydat na stanowiska kierownicze wyższego szczebla.

[-]