Szukaj tutaj dyplom licencjacki uniwersytetów, szkół wyższych i szkół biznesu w Stany Zjednoczone.

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Stany Zjednoczone kawalerów oferty.

Magisterskie

BBA, znany również jako Bachelor of Business Administration, to wyniki w nauce, które wskazuje, biegłość w dziedzinie biznesu i handlu. Większość programów BBA zająć około trzech lub czterech lat do pomyślnego zakończenia.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Kentucky został nazwany "stan Bluegrass" pochodzący z tego rodzaju trawy wspólnego tutaj. Państwo jest znane z dużej liczby jeleni i indyków z wyścigów konnych udowodnienia wartościowego działalności, jak również. Znany jako strona reform edukacyjnych w ciągu ostatnich 20 lat, stan jest domem dla 8 największych uniwersytetów, 16 uczelni publicznych oraz dodatkowe 30 instytucji prywatnych.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Stany Zjednoczone. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Stany Zjednoczone tutaj.

Czytaj więcej

Profesjonalne Zarządzanie Golfa

Eastern Kentucky University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2018 Stany Zjednoczone Richmond

Ten program jest dla studentów, którzy są miłośnicy golfa [+]

Stopień Stężenia

BBA w Marketing, Zarządzanie stężenie Profesjonalne pole

Kto byłby zainteresowany Professional Golf Zarządzania?

Studenci, którzy:

Czy miłośnicy golfa Posiadają dobre umiejętności komunikacyjne Mają dobre umiejętności organizacyjne Zainteresowani karierą w branży golfowej Dlaczego Profesjonalne pole Zarządzanie? Akredytację AACSB i PGA Jeden z 19 programów w USA 100% stawki umieszczanie spółdzielczych doświadczeń edukacyjnych Różnorodność możliwości rozwoju kariery zawodowej z PGM Jakie są wymagania, aby być dopuszczone do tego programu?

Studenci mogą wybrać Profesjonalne pole Marketing, Zarządzanie przy nakładaniu na uniwersytet.... [-]


Marketing

Eastern Kentucky University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2018 Stany Zjednoczone Richmond

Marketing jest akredytowany przez AACSB. Program PGM jest jedną z 20 w kraju i jest akredytowana przez PGA [+]

Stopień Stężenia BBA w Marketing, Marketing Koncentracja BBA w marketingu, Badania i Analizy Marketing Koncentracja BBA w Marketing, Muzyka Marketing Koncentracja BBA w Marketing, Zarządzanie koncentracyjny Profesjonalne pole Certyfikat, Badania marketingowe i analizy Którzy byliby zainteresowani w marketingu?

Studenci, którzy posiadają następujące cechy nie wyróżniają się w marketingu:

Otwarta osobowość Zmotywowany Twórczy Dobre umiejętności komunikacyjne Dlaczego Marketing? Marketing jest akredytowany przez AACSB. Program PGM jest jedną z 20 w kraju i jest akredytowana przez PGA Muzyka Marketing to unikalny program łączący znajomość rynku z interesami muzycznych. Studenci są prowadzone przez wykwalifikowanych wykładowców akademickich. Studenci mogą skorzystać z spółdzielczych możliwości kształcenia. Studenci mogą uczestniczyć w studenckich organizacjach zawodowych dla każdej opcji Marketingu. Jakie są wymagania, aby być dopuszczone do tego programu? ... [-]

Zarządzanie

Eastern Kentucky University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2018 Stany Zjednoczone Richmond

Zarząd jest akredytowany przez AACSB International. Studenci są przygotowani do pracy w małych środowisk gospodarczych, jak i ustawień firmowych. [+]

Stopień Stężenia BBA w zarządzaniu, Koncentracja General Management BBA w zarządzaniu, Koncentracja Przedsiębiorczość BBA Zarządzania, Zarządzanie Zasobami Ludzkimi koncentracyjny Minor, Przedsiębiorczość Którzy byliby zainteresowani w zarządzaniu?

Studenci, którzy:

Poszukujemy umiejętności przywódczych Chcesz możliwości rozwoju kariery Chcesz możliwości podróży poprzez zadań globalnych Czy zmotywowany i są zainteresowani posiadaniem biznesu Dlaczego zarządzanie? Zarząd jest akredytowany przez AACSB International. Studenci są przygotowani do pracy w małych środowisk gospodarczych, jak i ustawień firmowych. Studenci mają spółdzielcze możliwości kształcenia w obu opcji. Studenci mogą uczestniczyć w dwóch profesjonalnych organizacji studenckich, Sam i SHRME. Studenci są prowadzone przez wykwalifikowanych wykładowców akademickich. Jakie są wymagania, aby być dopuszczone do tego programu? Studenci mogą wybrać opcję Zarządzanie, ogólnego zarządu lub opcji zarządzania, zarządzania zasobami ludzkimi, jak ich głównym przy nakładaniu na uniwersytet. Gdzie są absolwenci Zatrudniony? Sherwin Williams Company Hitachi Automotive Systems of America Inc. Lexmark International [-]

Ogólnie Biznes

Eastern Kentucky University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2018 Stany Zjednoczone Richmond

Ogólne Biznesu posiada akredytację AACSB. Studenci mają możliwość dostosowania stopnia, aby dopasować do indywidualnych potrzeb. [+]

Stopień Stężenia BBA w General Business, stężenie ogólne Biznes BBA w General Business, stężenie International Business BBA w General Business, stężenie Komunikacji Korporacyjnej BBA w General Business, koncentracja zarządzania globalnego łańcucha dostaw Minor, Biznes Minor, International Business Certyfikat, Corporate Communication Kto byłby zainteresowany Walnym firmy?

Studenci, którzy posiadają następujące cechy wyróżniające się w każdym będzie opcja ogólne działalności:

Zdolność adaptacji Pewność siebie Duch przygody Inicjatywa Otwartość na międzynarodowych sieci współpracy i pracy zespołowej Dlaczego generalny firmy? Ogólne Biznesu posiada akredytację AACSB. Studenci mają możliwość dostosowania stopnia, aby dopasować do indywidualnych potrzeb. Studenci mogą uczestniczyć w studiów za granicą możliwości. Studenci mogą skorzystać z spółdzielczych możliwości kształcenia. Studenci mogą uczestniczyć w oddziałowych organizacji studenckich. Jakie są wymagania, aby być dopuszczone do tego programu? ... [-]

Finanse

Eastern Kentucky University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2018 Stany Zjednoczone Richmond

Opcji menedżerskiej finansów powinien być dokonany przez kierunków finansowych, zainteresowanych uzyskaniem Certified Financial Manager (CFM) oznaczenie. [+]

Stopień Stężenia BBA Finanse, stężenie Planowania Finansowego BBA Finanse, stężenie zarządcza Finanse Drobne w Personal Finance Certyfikat znajomości zagadnień finansowych Kto byłby zainteresowany Finansów?

Studenci, którzy odnoszą sukcesy w finansach:

Ciesz pracy z liczbami. Mają wielką dbałością o szczegóły, jeden błąd może kosztować miliony firmowych dolarów. Analitycznego myślenia oraz są w stanie ocenić różne opcje, koszty i korzyści ważenia. Jesteśmy podekscytowani perspektywą jest odpowiedzialny za miliony / miliardy dolarów. Dlaczego Finance?

Wszystko EKU Szkoła studia biznesowe, w tym finanse, są akredytowane przez AACSB International.... [-]


Systemów Informacyjnych

Eastern Kentucky University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2018 Stany Zjednoczone Richmond

WNP studenci zbudować fundament, który przygotowuje ich do kontynuowania kariery biznesowe albo ze zrozumieniem, jak technologia pomaga firmie osiągnąć swoje cele, lub karierze technologii ze zrozumieniem, jak cele biznesowe jechać pracy z systemami informatycznymi w kierunku osiągnięcia celów biznesowych. [+]

Stopień Stężenia BBA in Computer Information Systems, General CIS Koncentracja BBA in Computer Information Systems, Koncentracja Network Management Niewielki Komputerowych Systemów Informacyjnych Kto byłby zainteresowany Komputerowych Systemów Informacyjnych?

Aby odnieść sukces w krajach WNP, czego potrzebujesz:

Zdolność rozumienia logiki Zobowiązanie do etycznych standardów zawodowych Zdolność do pracy z innymi Doświadczenie Biznes świecie Dlaczego Computer Information Systems?

Korzyści stopnia

Computer Information Systems jest odróżnić od informatyki (który jest departament w College of Arts & Sciences) w tym, że biznes jest bardziej skoncentrowane. Informatycy bardziej skupić się na sprzęt komputerowy, języków programowania, systemów i oprogramowania specjalistycznych. CIS oferuje kursy zarówno informatyki kryminalistycznej i eksploracji danych, które są wśród "The 5 najtrudniejszych zadań do wypełnienia" według Inc.com. Wszystko EKU Szkoła studiów biznesowych, w tym WNP, są akredytowane przez AACSB International. WNP studenci zbudować fundament, który przygotowuje ich do kontynuowania kariery biznesowe albo ze zrozumieniem, jak technologia pomaga firmie osiągnąć swoje cele, lub karierze technologii ze zrozumieniem, jak cele biznesowe jechać pracy z systemami informatycznymi w kierunku osiągnięcia celów biznesowych. Internship Szans ... [-]

Rachunkowości

Eastern Kentucky University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat September 2018 Stany Zjednoczone Richmond

Można pracować z liczbami i zrozumieć, co próbujesz powiedzieć? Czy jesteś bystry technologicznie? [+]

Stopień Stężenia BBA w rachunkowości MBA, major księgowe Przyspieszone 3 + 2 Program Certyfikat w rachunkowości Kto byłby zainteresowany rachunkowości?

Odpowiedz na pytania:

Można pracować z liczbami i zrozumieć, co próbujesz powiedzieć? Czy jesteś bystry technologicznie? Czy jesteś dobry w planowaniu strategicznym / podejmowania decyzji? Czy lubisz interakcji z różnych typów ludzi, bo to ciekawa i pełna wyzwań? Czy jesteś dobry w obu jeden na jednego i interakcji grupowych, i cieszyć się dzielenie się informacjami z innymi?

Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na powyższe pytania, to masz co to ma być CPA.

Dlaczego księgowe? ... [-]

Licencjat W Administracji Biznesu

Murray State University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2018 Stany Zjednoczone Murray

Program Business Administration przygotowuje uczniów do różnych możliwości rozwoju kariery zawodowej. To zapewnia studentom z szerokim ogólnego zrozumienia różnych dyscyplin funkcjonalnych przedsiębiorstwa i przygotowuje ich na stanowiska kierownicze w organizacjach biznesowych. [+]

Studia licencjackie

Program Business Administration przygotowuje uczniów do różnych możliwości rozwoju kariery zawodowej. To zapewnia studentom z szerokim ogólnego zrozumienia różnych dyscyplin funkcjonalnych przedsiębiorstwa i przygotowuje ich na stanowiska kierownicze w organizacjach biznesowych. Głównym administracji biznesu jest wystawiona na tych studentów, którzy chcą drobne w obszarze poza biznesu.

Programy w administracja biznesu w Murray State University zapewniają absolwentów z różnych opcji kariery. Programy przygotowanie studenta do pozycji w zarządzaniu średniej i wyższej poziomu, gdzie znajomość wielu dziedzinach jest koniecznością dla rozwoju. Zróżnicowane tło oferowane przez he programów administracji biznesu jest również pomocny dla studentów przedsiębiorczych, które chcą rozpocząć własną działalność gospodarczą. Od sklepie "Mama i Pop" do międzynarodowej korporacji, absolwentów programów zarządzania przedsiębiorstwem z MSU będzie przygotowany na co przyniesie przyszłość. ... [-]