Filter
Administracja biznesu
Stany Zjednoczone Kentucky Murray Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Stany Zjednoczone kawalerów oferty.

Bachelor of Business Administration (BBA) jest osiągnięciem akademicki prezentujący zakończenie student 's różnych kursów biznesowych. W ciągu czterech lat studiów student odbywa zajęcia w zakresie działalności gospodarczej, w tym te odnoszące się do określonego stężenia.

USA pozostaje najbardziej popularnym miejscem dla zagranicznych studentów. Uniwersytety w Stanach Zjednoczonych dominują na światowych rankingach i kraj oferuje również szeroką gamę ekscytujących miejscach studyjnych. Państwowe systemy uniwersyteckie są częściowo dotowane przez rządy państw, a może mieć wiele kampusów rozmieszczonych w całym stanie, setki tysięcy studentów.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Stany Zjednoczone. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Stany Zjednoczone tutaj.

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

Murray State University

Program Business Administration przygotowuje uczniów do różnych możliwości rozwoju kariery zawodowej. To zapewnia studentom z szerokim ogólnego zrozumienia różnych dyscyp ... [+]

Studia licencjackie

Program Business Administration przygotowuje uczniów do różnych możliwości rozwoju kariery zawodowej. To zapewnia studentom z szerokim ogólnego zrozumienia różnych dyscyplin funkcjonalnych przedsiębiorstwa i przygotowuje ich na stanowiska kierownicze w organizacjach biznesowych. Głównym administracji biznesu jest wystawiona na tych studentów, którzy chcą drobne w obszarze poza biznesu.

Programy w administracja biznesu w Murray State University zapewniają absolwentów z różnych opcji kariery. Programy przygotowanie studenta do pozycji w zarządzaniu średniej i wyższej poziomu, gdzie znajomość wielu dziedzinach jest koniecznością dla rozwoju. Zróżnicowane tło oferowane przez he programów administracji biznesu jest również pomocny dla studentów przedsiębiorczych, które chcą rozpocząć własną działalność gospodarczą. Od sklepie "Mama i Pop" do międzynarodowej korporacji, absolwentów programów zarządzania przedsiębiorstwem z MSU będzie przygotowany na co przyniesie przyszłość. ... [-]

Stany Zjednoczone Murray
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku