Szukaj tutaj dyplom licencjacki uniwersytetów, szkół wyższych i szkół biznesu w Stany Zjednoczone.

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Stany Zjednoczone kawalerów oferty.

Magisterskie

BBA lub Bachelor of Business Administration, jest oznaczenie akademicki obdarzył studentów, którzy ukończyli około czterech lat w pełnym wymiarze zajęć w biznesie i handlu, związanych z programem. BBAS są znane zwiększenia możliwości rozwoju kariery.

USA pozostaje najbardziej popularnym miejscem dla zagranicznych studentów. Uniwersytety w Stanach Zjednoczonych dominują na światowych rankingach i kraj oferuje również szeroką gamę ekscytujących miejscach studyjnych. Państwowe systemy uniwersyteckie są częściowo dotowane przez rządy państw, a może mieć wiele kampusów rozmieszczonych w całym stanie, setki tysięcy studentów.

Missouri jest stanem USA, który położony jest w środkowo-zachodnich Stanach Zjednoczonych. Miasto jest nazwany jako "show me państwa". Około 2000 dolarów stypendium na bazie odnawialnych zasługa oferowane jest przez różnych uczelni w prowincji. "

Uniwersytety za dyplom licencjacki Stany Zjednoczone. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Stany Zjednoczone tutaj.

Czytaj więcej

Licencjat Z Administracji Biznesu

Drury University
Stacjonarne September 2018 Stany Zjednoczone Springfield

Celem programu biznesowego jest okazją dla studentów do zdobycia praktycznej wiedzy na temat aspektów biznesowych naszego społeczeństwa. [+]

Celem programu biznesowego jest okazją dla studentów do zdobycia praktycznej wiedzy na temat aspektów biznesowych naszego społeczeństwa. Program organizowany jest przekazanie studentom wiedzy o praktykach biznesowych i procesów ekonomicznych, rolę w ekonomii i biznesu na rynku światowym oraz świadomości głównych problemów gospodarczych, które stoją przed społeczeństwem.

Uczniowie biorący udział Bachelor of Business Administration (BBA) są zobowiązani do ukończenia kursu następujące wymagania:

Wykształcenie ogólne: 37 godzin Kursy BBA narzędzi: 33 godzin BBA Główne Kursy 21 godzin Obieralnych 33 godziny Liczba godzin: 124 godzin BBA

Kursy BBA narzędziowe... [-]


W Internecie Bachelor Of Science W Administracji Biznesu

William Woods University
Online W niepełnym wymiarze czasu 4 lat September 2018 Stany Zjednoczone Fulton

Jest to jeden z najbardziej popularnych stopni online w William Woods University, przeznaczone do dalszego ideałów i wartości etycznych, samowyzwolenia i edukacji przez całe życie, które przygotują Cię do przywództwa przedsiębiorczości w środowisku biznesowym, czy pracujesz dla kogoś innego lub prowadzenie własnej firmy. W tym programie, będziesz korzystać z wygody i elastyczności kształcenia online. Stopień składa się z 122 punktów, z 63-dur ... [+]

Online Bachelor of Science in Business Administration

Jest to jeden z najbardziej popularnych stopni online w William Woods University, przeznaczone do dalszego ideałów i wartości etycznych, samowyzwolenia i edukacji przez całe życie, które przygotują Cię do przywództwa przedsiębiorczości w środowisku biznesowym, czy pracujesz dla kogoś innego lub prowadzenie własnej firmy. W tym programie, będziesz korzystać z wygody i elastyczności kształcenia online.

Stopień składa się z 122 punktów, z 63 głównych punktów bazowych, 43 punktów edukacyjnych, ogólnych i 16 wybieralnych punktów. Weźmiesz udział w programie nauczania rygorystyczny i wyzwań biznesowych, które obejmuje nie tylko podstaw zarządzania przedsiębiorstwem, ale obsługa klienta, zarządzanie non-profit, etyki i przywództwo przedsiębiorczości.... [-]