Filter
Administracja biznesu
Stany Zjednoczone New Jersey Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Stany Zjednoczone kawalerów oferty.

BBA jest skrótem Bachelor of Business Administration, która jest stopień zdobył po około czterech latach intensywnych badań w dziedzinach dotyczących działalności gospodarczej i handlu. Niektóre różnice pomiędzy programami BBA należy się spodziewać.

USA pozostaje najbardziej popularnym miejscem dla zagranicznych studentów. Uniwersytety w Stanach Zjednoczonych dominują na światowych rankingach i kraj oferuje również szeroką gamę ekscytujących miejscach studyjnych. Państwowe systemy uniwersyteckie są częściowo dotowane przez rządy państw, a może mieć wiele kampusów rozmieszczonych w całym stanie, setki tysięcy studentów.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Stany Zjednoczone. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Stany Zjednoczone tutaj.

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

Saint Peter’s University

Na Uniwersytecie Świętego Piotra można wybrać jedną z trzech ekscytujących Pola-międzynarodowego biznesu, marketingu i zarządzania przedsiębiorstwem. Ponieważ znajdują si ... [+]

Przejdźmy do interesów.

Na Uniwersytecie Świętego Piotra można wybrać jedną z trzech ekscytujących Pola-międzynarodowego biznesu, marketingu i zarządzania przedsiębiorstwem.

Ponieważ znajdują się w samym sercu największego Business Hub-New York Metro Area studenci-biznesu mogą skorzystać z możliwości budowania kariery, staże, konferencje i inne doświadczeń biznesowych zarówno wewnątrz jak i poza szkołą.

Nasze małe rozmiary pozwalają klasy profesorowie mentor swoich uczniów indywidualnie. To stwarza wiele możliwości dla studentów, wykładowców interakcji, rozmów, debat i projektów badawczych firmy.

W uniwersytecie jezuickim podkreślamy znaczenie osobistej moralności i etyki, aby przygotować naszych studentów do pracy w trudnych arenie biznesu i globalnej konkurencji.... [-]

Stany Zjednoczone Jersey City Englewood Cliffs
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Felician University

Test School of Business PROGRAMY BS Księgowość / MBA * Punkt zainteresowania Kariera Reklama bankowy opieka zdrowotna ... [+]

Test School of Business

PROGRAMY BS Księgowość / MBA * Punkt zainteresowania Kariera Reklama bankowy opieka zdrowotna Sklepy [-]
Stany Zjednoczone Rutherford
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
5 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku