Szukaj tutaj dyplom licencjacki uniwersytetów, szkół wyższych i szkół biznesu w Stany Zjednoczone.

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Stany Zjednoczone kawalerów oferty.

Magisterskie

BBA lub Bachelor of Business Administration, jest oznaczenie akademicki obdarzył studentów, którzy ukończyli około czterech lat w pełnym wymiarze zajęć w biznesie i handlu, związanych z programem. BBAS są znane zwiększenia możliwości rozwoju kariery.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

New Jersey jest północno-wschodnia i Bliski stan Atlantic Stanów Zjednoczonych. Najlepiej w rankingu uczelni z USA na rok 2013 znajduje się w tej prowincji. New Jersey jest chlubnym państwa w zakresie szkolnictwa wyższego. Naród jest pełen życia, rekreacji i zawodowych możliwości kariery.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Stany Zjednoczone. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Stany Zjednoczone tutaj.

Czytaj więcej

W Administracji Biznesu Licencjata

Saint Peter’s University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2018 Stany Zjednoczone Jersey City Englewood Cliffs

Na Uniwersytecie Świętego Piotra można wybrać jedną z trzech ekscytujących Pola-międzynarodowego biznesu, marketingu i zarządzania przedsiębiorstwem. Ponieważ znajdują się w samym sercu największego Business Hub-New York Metro Area studenci-biznesu mogą skorzystać z możliwości budowania kariery, staże, konferencje i inne doświadczeń biznesowych zarówno wewnątrz jak i poza szkołą. [+]

Przejdźmy do interesów.

Na Uniwersytecie Świętego Piotra można wybrać jedną z trzech ekscytujących Pola-międzynarodowego biznesu, marketingu i zarządzania przedsiębiorstwem.

Ponieważ znajdują się w samym sercu największego Business Hub-New York Metro Area studenci-biznesu mogą skorzystać z możliwości budowania kariery, staże, konferencje i inne doświadczeń biznesowych zarówno wewnątrz jak i poza szkołą.

Nasze małe rozmiary pozwalają klasy profesorowie mentor swoich uczniów indywidualnie. To stwarza wiele możliwości dla studentów, wykładowców interakcji, rozmów, debat i projektów badawczych firmy.

W uniwersytecie jezuickim podkreślamy znaczenie osobistej moralności i etyki, aby przygotować naszych studentów do pracy w trudnych arenie biznesu i globalnej konkurencji.... [-]


5-Year BS/MBA Programs

Felician University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 5 lat September 2018 Stany Zjednoczone Rutherford

[+]

Test School of Business

PROGRAMY BS Księgowość / MBA * Punkt zainteresowania Kariera Reklama bankowy opieka zdrowotna Sklepy [-]