Filter
Administracja biznesu
Stany Zjednoczone New Mexico Santa Fe Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Stany Zjednoczone kawalerów oferty.

BBA lub Bachelor of Business Administration, jest oznaczenie akademicki obdarzył studentów, którzy ukończyli około czterech lat w pełnym wymiarze zajęć w biznesie i handlu, związanych z programem. BBAS są znane zwiększenia możliwości rozwoju kariery.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Santa Fe jest stolicą USA, w stanie Nowy Meksyk. Wraz z innym tematem Miasto jest szczególnie znane za szkolnictwo wyższe w humanistycznych. Outdoor sculpture szczególnie przyciąga uwagę dorosłych studentów.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Stany Zjednoczone. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Stany Zjednoczone tutaj.

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

Santa Fe University of Art and Design - SFUAD

Nasz unikalny program zapewnia niezrównane możliwości praktycznego doświadczenia w pracy z lokalnymi artystami i organizacjami, dzięki czemu można doskonalić swoje umieję ... [+]

Zdobądź przewagę, czego potrzebujesz, aby rozpocząć karierę, która łączy swoją miłość do sztuki z Ironclad umiejętności biznesowych i strategii budowania wspólnoty. Nasz unikalny program zapewnia niezrównane możliwości praktycznego doświadczenia w pracy z lokalnymi artystami i organizacjami, dzięki czemu można doskonalić swoje umiejętności w zakresie zarządzania, wykonując swój stopień. Czy widzisz siebie za kulisami w teatrze, muzeum, galerii, non-profit, albo zupełnie gdzie indziej, będziesz korzystać z elastycznego, kreatywnego myślenia, że ​​pochodzi z uczestniczenia szkołę sztuki i projektowania, w połączeniu z know-how firmy ci trzeba zostawić konkurencję w tyle. ... [-]

Stany Zjednoczone Santa Fe
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku