Szukaj tutaj dyplom licencjacki uniwersytetów, szkół wyższych i szkół biznesu w Uzbekistan.

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Uzbekistan kawalerów oferty.

Magisterskie

Bachelor of Business Administration (BBA) stopnia jest przyznawane studentom, którzy ukończyli cztery w pełnym wymiarze czasu studiów roku kurs na uniwersytecie. Przedmiotem koncentracji badanych w tym stopniu związane są ze światem handlu i biznesu.

Szkolnictwo wyższe jest ważną częścią kultury w Uzbekistanie, w kraju, widząc blisko 600.000 absolwentów rocznie. Duża część uczniów uczęszcza do szkół wyższych w Uzbekistanie dla wciągających kursów języka angielskiego, które są oferowane.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Uzbekistan. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Uzbekistan tutaj.

Czytaj więcej

BA Business Administration (Hons)

Westminster International University in Tashkent
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat September 2018 Uzbekistan Tashkent

Bachelor of Arts (Honours) w Business Administration to trzyletni pełnoetatowy kurs uznawany na całym świecie. Opiera się na kursie biznesowym BA (Honors) realizowanym w Wielkiej Brytanii przez Westminster Business School z University of Westminster (Londyn). [+]

Bachelor of Arts (Honours) w Business Administration to trzyletni pełnoetatowy kurs uznawany na całym świecie. Opiera się na kursie biznesowym BA (Honors) realizowanym w Wielkiej Brytanii przez Westminster Business School z University of Westminster (Londyn). Administracja Biznesowa BA (Honours) ma na celu zapewnienie studentom edukacji w kluczowych obszarach biznesu, zapewniając zrozumienie podstaw teorii, narzędzi i technik.

To jest dla tych, którzy chcą:

Aby zostać dyrektorem generalnym zainteresowanym obszarem związanym z biznesem, takim jak marketing, rachunkowośćAby zostać specjalistą w jednym z obszarów działalności, takich jak rachunkowość, marketing, finanse, zarządzanie, operacje.Aby rozwinąć własną firmę, kurs oferuje zarówno praktyczne, jak i teoretyczne zrozumienie głównych narzędzi biznesowych i koncepcji, dzięki czemu można rozpocząć i rozwijać własną firmęAby rozwijać karierę nauczyciela akademickiego w trudnym i praktycznym obszarze tematycznym... [-]