Szukaj tutaj dyplom licencjacki uniwersytetów, szkół wyższych i szkół biznesu w Węgry.

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Węgry kawalerów oferty.

Magisterskie

BBA lub Bachelor of Business Administration, jest oznaczenie akademicki obdarzył studentów, którzy ukończyli około czterech lat w pełnym wymiarze zajęć w biznesie i handlu, związanych z programem. BBAS są znane zwiększenia możliwości rozwoju kariery.

Węgry leżą w środkowej Europie. Jest on położony w Basenie Karpackim i graniczy na północy Słowacji, Ukrainy i Rumunii na wschodzie, Serbią i Chorwacją na południu, w Słowenii, na południowy zachód i Austrią na zachodzie.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Węgry. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Węgry tutaj.

Czytaj więcej

Bachelor in Business Administration and Management

Budapest Metropolitan University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 7 semestry September 2018 Węgry Budapest

Sukces ma wiele komponentów. Jeśli chcesz odnieść sukces w biznesie, powinieneś być gotowy do myślenia w dużym stopniu, zdolny do zrozumienia daleko idących procesów i posiadać umiejętności analityczne, organizacyjne i menedżerskie, aby osiągnąć wyniki biznesowe. [+]

Sukces ma wiele komponentów. Jeśli chcesz odnieść sukces w biznesie, powinieneś być gotowy do myślenia w dużym stopniu, zdolny do zrozumienia daleko idących procesów i posiadać umiejętności analityczne, organizacyjne i menedżerskie, aby osiągnąć wyniki biznesowe. Jest to nie do pomyślenia bez najnowszej wiedzy i skutecznego szkolenia w zakresie zarządzania i komunikacji. Nasze kursy przygotowują naszych studentów do sprostania każdemu wyzwaniu biznesowemu, jakie można sobie wyobrazić, ponieważ oprócz otrzymywania gruntownej wiedzy z zakresu ekonomii uczniowie będą również uczyć się, jak tworzyć zaawansowane prezentacje, prowadzić negocjacje handlowe, organizować wydarzenia i pisać informacje prasowe. Uczymy Cię, jak konkurować o sukces w środowisku zawodowym, jak rozwijać zwycięskie strategie i jak realizować cele biznesowe.... [-]